Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volt már valakinek kétoldali...

Volt már valakinek kétoldali hereviszér-tágulata?

Figyelt kérdés

Egyszerre megtudják műteni mind a két oldalt, vagy egyszerre csak az egyik oldalt műtik?


Köszi előre is a választ!


2017. febr. 4. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs, hogy kétoldali, ez csak baloldali lehet! (anatómia)
2017. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jobb oldalon is kialakulhat! Igaz, hogy bal oldalon gyakoribb. De létezik 2 oldali is sajnos.
2017. febr. 4. 12:29
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak a te gyanúd, vagy orvos diagnosztizálta is?
2017. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel 2 here van,természetesen mindkét oldalon lehetséges.

Az egyszerre való kialakulás nagyon ritka.Anatómiami okból a bal oldalon fordul elő többször .Ez pedig abból adódik,hogy here vénája derékszögben csat lakozik a vese vénájába.Így a véráramlat lelassul és here vénájában elzáródások keletkeznek .

2017. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1.5 éve voltam orvosnál, akkor csak bal oldalon volt viszér, elég nagyfokú, mert látni is lehet. Csinált vizsgálatokat és azt mondta hogy nem kell műteni jelenleg. Egy pár hete észrevettem hogy a jobb oldalon is mintha lenne egy kis viszertagukat. Majd nyáron megyek vissza az orvoshoz, remélem hogy megmutik mert már nagyon fáj minden a két oldal.

Csak azért tettem fel a kérdést hogy egyszerre megtudják e muteni, vagy 2x kell emiatt műteni?


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2017. febr. 4. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj nyárig, mert addigra már lehet nem lesz mit megmenteni! Ha fáj, az már abszolút nem normális! Ezzel te inkább ne várj tovább, ha gyerekeket akarsz később, hétfőn legkésőbb menj el urológushoz, mielőtt még súlyosabb lesz!
2017. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!