Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kiránduláson láttam, h a fiuk...

Kiránduláson láttam, h a fiuk pisilés után lerázák, miért nem törlik meg mint a lányok?

Figyelt kérdés
Tehát osztálykiránduláson megfigyeltem, h a fiuk pisilés után sokáig rázogatják h lemenjen róla a pisi. Miért nem hazsnálnak papírzsepit vagy WC papírt mint a lányok? Azzal szépen meg tudnák törölgetni, és akkor nem kellene össze vissza rázni.

2017. febr. 9. 04:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

En hasznakok szinte mindig.

Megtörölhetted volna nekik, hogy tudják legközelebb.

2017. febr. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Hol láttad? Mert mondjuk a bokorban ritkán van wc papír.
2017. febr. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Egyrészt mert nem szokás, másrészt meg hiába törlöd, a vizelet nem kívül van hanem a húgycsőben.
2017. febr. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Nyílvános wcben nem érek semmi máshoz, csak a kukimhoz...

De otthon mindig megtörlöm...

Amúgy muszály rázni, mert mindig marad a csőben és ha nem rázzuk le, akkor a gatyóba fog kifolyni 2-3perc múlva.

2017. febr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Mert a férfiaknak anatómiailag teljesen más a vizelet leengedő rendszerük.Bárhogy is törölgetnék,az utolsó csepp akkor is gatyába landol .
2017. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Fogsz egy darab wc papírt elé teszed, mutatóujjal benyúlsz mélyen a zacsinál a pénisz tövéhez, végighúzod az ujjadat a csőre szorítva és ki jön minden... semmi nem marad a gatyában... de ezt nem lehet elintézni egy bokornál pisálásnál...
2017. febr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
Igen,minden kijön,csak az nem ami szép lassan a húgycsövön végig szivárog még .
2017. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
értem, akkor ezért szokott a fiúk kisgatyája elöl olyan sáfrányos lenni
2017. febr. 9. 18:16
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Bocs de te fiú vagy lány vagy?Hány éves vagy?


Ha lány vagy akkor kétlem hogy előtted elővennék,rázogatnák.


De alapból pár csepp mindig bentmarad,azért is rázogatják picit higy minden kicseppenjen.De ahol nincs rendes wc ott nincs is mivel megtörölni

2017. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

"Tehát osztálykiránduláson megfigyeltem, h a fiuk pisilés után sokáig rázogatják"


Valószínű hogy lány!!

2017. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!