Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélt pénisszel ugye...

Körülmetélt pénisszel ugye nem leszek majd hátrányban?

Figyelt kérdés
A péniszméretem 16 cm, és 15 éves vagyok, tehát ezzel semmi gond sincs. Viszont kisgyermekkoromban fitymaszűkületem volt, így körülmetéltek. Ugye ez majd nem jelent problémát, ha szexre kerül a sor?

2017. febr. 12. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem, dehogy leszel hátrányban! Ha valakivel komoly kapcsolatod lesz, nem ez alapján dönt majd melletted!
2017. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

az én barátomnak sincs fitymája. először fura volt, most már egyáltalán nem foglalkozom vele.


amennyire tudom, így valószínűleg tovább bírod majd a szexet, ami egyértelmű előny.

2017. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem, inkább előnyben leszel. :) Felnőttként metéltek körül, van előtte is, utána is tapasztalatom, és csak jobb lett utána.

Írj nyugodtan privátban, ha van kérdésed.

2017. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
nekem három éve metélt, nem volt hátrányom még.
2017. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
dehogy leszel. láttam én már nagyon durván metélt fiút is, és az is abszolút elvolt vele ...
2017. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Hogyan lehet nagyon durván metélni ?
2017. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
úgy h nagyon sokat vágnak le. láttam már olyat h szinte állt a srácnak alaphelyzetben is, annyira feszes volt neki.
2017. febr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem leszel. 4 éve csinálták meg,nagyobbnak látszik,tisztább,nem pálik be,szerintem szép. Akkori barátnőm imádta (előző fiújának büdös volt). Na meg hát "különleges".
2017. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

jézus, már megint azzal szembesülök h mennyire igénytelen emberek is léteznek és sajnos nem kivételes jelenség :(

mi az már h büdös? talán nem tud tisztálkodni? főleg ha randira megy? eskü nem értem, de nagyon durva, az biztos.

szal már ott tartunk h az is értéknek számít ha vki képes kicsit igényes lenni magára és netántán nem büdös, az agyam eldobom na.

2017. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is metelt, hatrany nem volt
2017. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!