Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hereviszér, mennyire fáj?

Hereviszér, mennyire fáj?

Figyelt kérdés
A bal oldalt az ér viszeres, és az orvos szerint feltétlenül műteni kell, ha a későbbiekben akarok gyereket, szóval a kérdés az lenne, hogy mennyire fájdalmas dolog ez? hagy nyomot vagy heget? milyen hosszú ideig tart?

2017. febr. 14. 00:12
 1/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2017. febr. 14. 00:22
 2/5 anonim ***** válasza:
nyomtalanul gyógyul, nem fáj, pár nap
2017. febr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg? akkor ne is izguljak? csak mert most tudtam meg és így estére nagyon jólesik... :/
2017. febr. 14. 01:01
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Még "szerencséd" is van.

18 év betöltése előtt ezt altatásban végzik .E.ü. törvény ezt írja elő .

Laparoszkópos eljárás.Bal oldal a has közép táján kb 1.5 cm bemetszés.Itt kihúzzák az elzáródott eret,megszüntetik az elzáródást,majd 2-3 varrattal zárják a metszést.

Kb 20 percig tart.Kb 3 napos kórházi bent létet igényel .

Ahhoz a bizonyoshoz nem is nyúlnak,ha szőrös vagy nem is borotválnak,csak a műtét környékét .A műtőben az egész alsó tested le van terítve,csak az látszódik kis részen ,ahol műtét zajlik .

2017. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 miguel987 válasza:
Van vagy 3 féle müteti eljaras...altalaban a lagyekmetszest vegzik nyilt mutettel...nekem volt..sokkal rosszab lett a letezo osszes mutet szovodmeny kijott ezzel kell szamolni sajnos
2018. febr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!