Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok és furán néz...

16 éves vagyok és furán néz ki a péniszem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már régóta megvan ez a probléma, úgy néz ki a kis aranyos hogy a jobb oldalán mintha valami daganat lenne és nem szimmetrikus. Régebben azt hittem hogy ez majd elmúlik, de csak nem akart. Először bár kínos volt megmutattam anyukámnak aki szintén nem tudta hogy mit tegyen vele ezért elmentünk orvoshoz. :( Mondani sem kell az egész nagyon kínos volt, lehet fura de bíztam benne hogy az orvos egy idős bácsi lesz de szerencsétlenségemre egy fiatal huszonéves nő volt... alapból nem túl nagy a péniszem, 5 cm ha feláll akkor is csak 11. A doktornő össze-vissza fogdosta vizsgálgatta nekem meg persze hogy felállt közben úgy elszégyelltem magam tiszta vörös lettem a doktornő meg elnevette magát... de nem is ez a baj hanem hogy azt mondta hogy nem tud vele mit csinálni azt mondta hogy ennek ilyen az alakja ezzel együtt kell élnem... de nagyon undorítóan néz ki lassan már alsónadrágban fürdök mert rosszul leszek ha ránézek...

Van még valakinek hasonló problémája esetleg? És ha igen akkor ti hogy álltok hozzá és van rá megoldás amiről a doktornő talán nem tudott?..

kérlek segítsetek úgy érzem így soha nem lesz barátnőm



2017. febr. 14. 10:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg furán néz ki, addig nincs baj. Majd ha arra panaszkodik a partnered, hogy furán néz BE, na akkor kezdhetsz aggódni.
2017. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ha a barátnőd megilyed ha meglát meztelenül akkor hagyd ott es keress egy olyat aki elfogad minden hibaddal együtt.
2017. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

fiatal huszonéves doktornő? (tudod meddig tanulnak, h szakosodjanak?) elneveti magát? (egy ilyen számodra kínos dolgon, amit mellesleg mindig tapasztal??)

Ebben a sztoriban sántít valami... :D

Milyen az a daganat? kidudorodik vagy csak "elgörbül"?

2017. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Írj a problémádról Dr.Fekete Ferencnek:

feketedoktor@gmail.com


Itt többet meg tudsz Róla:

[link]


F40+

2017. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Zsoze miert van kulcszokent feltüntetve ?
2018. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!