Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hámló hímvessző?

Hámló hímvessző?

Figyelt kérdés

Kedves válaszolók!

Azt vettem észre, hogy amióta a makkom szabadon van az után 5 nappal elkezdett hámlani a hímvesszőm! Nem vagyok körül metélt. Momentán az a kérdésem hogy mitől lehet és hogy hogyan múlik el. Válaszokat előre köszönöm!



2017. febr. 14. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár nap alatt elmúlik magától. Ha most kezdted hátrahúzva hagyni, akkor ez teljesen normális, nekem is lehámlott egyszer körülmetélés után. Ha folyamatos, vagy többször megismétlődik, akkor fordulj orvoshoz.
2017. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én múlt péntek óta tartam a makkom mögött. De mintha a péniszem a fityma alatt is egy kicsit hámlik. Ez is elfog múlni? Lehetőleg magától.
2017. febr. 14. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Valószínű azért hámlik mert kiszárad. Mivel hátrahúzva tartod a fitymád, így a faggyúmirigyek váladéka nem kenik a makk vékony, érzékeny bőrét ezért az kiszárad, hámlik. Miért tartod hátrahúzva a fitymád? Ha nincs szűkületed, vagy egyéb problémád nem érdemes hátrahúzva tartani. A fitymának pont a makk védelme a funkciója.
2017. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért van a fityma, hogy védje a makkot, nem hiába úgy születünk. ha hátrahúzva hordod, akkor kiszárad, kirepedezik, hámlik, esetleg kisebesedhet és egy idő után érzéketlenné válik... meg csajok is megérzik, mert nem olyan finom puha lesz a makkod, hanem érdesebb
2017. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Száraz makk elli krém nincsen? Mert ha valaki körül van metélve az mitcsináljon. Ez csak egy példa volt.
2017. febr. 15. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!