Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális a görbe pénisz ilyen...

Normális a görbe pénisz ilyen fiatalon, csökkenhet a méretem? (privátban kép) 22/F

Figyelt kérdés

Sziasztok :) 22 éves fiatal srác vagyok,és az a helyzet,hogy kb. 4 éve lettem figyelmes arra, hogy mind lankadt és mind merev állapotban is kissé balra görbül, kis ívben balra hajlik a farkam, és merevedéskor ezen az oldalon kisebb egyenetlenséget is tapintottam, emiatt kb. 2-3 éve nem is egy, hanem több urológus és egy andrológus szakorvoshoz is elmentem vizsgálatra, ahol mind fizikálisan mind UH-al is megvizsgáltak, de semmiféle hegesedésre, göbre utaló jelet nem találtak, a vizsgálatra vinnem kellett magammal a langad és merev állapotban lévő péniszemről készült képet! És az andrológus akinél utoljára volram azt mondta minden rendben van és hogy teljesen egészséges fiatalember vagypok! Azóta nem igazán vettem észre, hogy fokozódott a görbületem, viszont nagyon félek, hogy komoly bajom van! A görbület azóta nem hinném, hogy fokozódott volna ugyanis jelentős változást nem nagyon látok rajta és a közösülésben sem okoz gondot, és semmiféle különösebb keményedést nem tapintok a péniszemen viszont az utóbbi időben néha mintha kisebbnek tűnne a péniszem, ez nem tudom mitől van de úgy látom mintha kisebb lenne! Egyébként a mérete mikor megmérem kb. 19 cm,átmérője pedig olyan 5 cm. Nagyon félek hogy ilyen fiatalon össze megy a farkam!! Előfordulhat ilyen? Csökkenhet a méretem? Nagy a baj? Mennyire gáz az hogy görbe? Kíváncsi lennék a véleményetekre! Kérésre privátban küldök képet! ;)

Előre is köszi az értelmes válaszokat! :)



2017. febr. 12. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy baj lenne, de megnezem Szívesen, küldj képet
2017. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nekem is görbül balra semmi gond vele
2017. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
küldj képet, megnézem.
2017. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha akarod, nekem is megmutathatod ;)
2017. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Nekem is küldhetsz képet
2017. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Ha nincs semmi panaszod, minek rugózol ezen? Amúgy meg az se probléma ha csökken a méreted, 19 centiből nyugodtan leadhatsz többet is :)


Ja és képet _NE_ küldjél!

Látom a sok homár rácuppant a répádra.. :)

2017. febr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Nem gondolom hogy baj lenne. De dobj egy képet
2017. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Szivesen megnezem..kuldj kepet :)
2017. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Miért menne össze? Amúgy is elég nagy farkad van, és ha csak kis ívben hajlik balra, az egyáltalán nem gáz. Ha megmutatod, véleményem is lesz.
2017. ápr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Kérek képet és megnézem.

20éves lány vagyok, szívesen elmondom mit gondolok. Ha gondolod írj és küldd, többit privátban.

2017. jún. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!