Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van valószínű...

Fitymaszűkületem van valószínűleg. Ha úgy adódna hogy körül kell metélni tudtok ajánlani pesten orvost/sebészt ehhez aki normálisan megcsinálja?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Orvost Tb megoldással először is ott kell keresgélned,amelyik körzetbe tartozol .A többi más,már mind fizetős lehet .De attól ,hogy valahol fizetsz,főleg előre,még nem biztos,hogy az elvárásodnak megfelelően nézzen ki utána .
2016. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi ez igaz. Egyébként 16. kerülethez tartozom
2016. szept. 11. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Csak súlyos fitymaszűkületet kell metélni,teht több műtêti megoldás létezik amikkel a fitymád megmarad,bár sok orvos metélést párti,szóval jobb az urológusnak megmondani csak végső esetben szeretnél metélést.H a tudod a tkm-et kerület el nem hiába van a fjtyma



Mennyire tudod a fitymád hátrahúzni ha petyhüdt vagy merev a péniszed?

2016. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha merev akkor nehezen, és megszorul a makk mögött
2016. szept. 17. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj tehát mereven is a makk mögé tudod húzni csak feszül,akkor az nem durva fitymaszűkületed,bőven elkerülhetetlen a metélést.Az is lehet hogy szteroidoskenőcs is elég hozzá.M elég vízben már próbáltad a fitymád hátrahúzni?Nedves közegben könnyebb.(tehát a szteroidos kenőcs is ezt a célt szolgálja)


Hány éves vagy?


A durva fitymaszűkület amikor mereven szinte alig tudod a fitymát picit hátrább húzni.

2016. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

22

jó lenne megúszni :)

2016. szept. 19. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!