Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Duzzadt mellbimbó kamasz...

Duzzadt mellbimbó kamasz korban. Hogy lehet ezt "kikapcsolni"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16/F vagyok, és már 2-3 éve duzzadtak a mellbimbóim, de nem tudom mit tegyek. Olvastam, hogy a hormonok miatt lehet, de nem tudom, hogy mikor múlik/múlhat el, és már kezd zavarni...


2010. máj. 9. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon.Valóban a hormonok miatt van.Ne nyúlj hozzá,ne nyomkodd.1-2 év és elmúlik.Teljesen természetes.
2010. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem... Kösz a választ!
2010. máj. 9. 14:42
 3/9 A kérdező kommentje:
Na de mi lenne, ha egy ilyen embert meglátnál a strandon? Mi jutna eszedbe először?
2010. jún. 13. 16:53
 4/9 anonim válasza:
nem akarlak elkeseriteni de nekem is ugyan ez van ugyan akkor kezdödött mint neked és most 21 éves vagyok és még mindig tart, nem tudom mikor fog elmulni, roppant kellemetlen
2010. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi,mert nem mindenki Téged néz,és észre sem veszi,mert tudja,hogy természetes.Húzd ki magad,és kevésbé látszik.
2010. jún. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. 14 éves vagyok....:D
2010. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia, 2-3 évet lehet várni, de sajnos nem múlik mindenkinek el, sőt idővel nagyobb is lehet ha lerakódik körülötte egy kis zsír is. A megduzzadt mirigyeket ilyenkor sebészileg lehet eltávolítani plasztikai sebészeteken. Legtöbbször csak kozmetikai problémát jelent, de egyes esetekben nem árt a hormonszinteket megnézni. Én is érintett vagyok 13 éves korom körül kezdődött és nem múlt el, 30+ éves koromban csináltattam meg a műtétet. a jelenség neve gynecomastia, így tudsz rá keresni a neten.
2010. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg az utolsót!
2010. jún. 16. 10:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Elmúlt ? :D csak mert nekem is ez a problémám
2013. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!