Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, hogy egy férfi...

Normális, hogy egy férfi nemiszerv ennyire szagos?

Figyelt kérdés
A párom rendesen tisztálkodik. Napi legalább egyszer mindig fürdik, szóval a higénia az kétlem, hogy gond lenne nála. Viszont, ha már akár egy órával a fürdés után jön át hozzám, akkor én aktus előtt mindig szólok neki, hogy menjen el, és mossa meg újra a péniszét, mert egyszerűen számomra büdös szaga van, és így aztán semmi kedvem sincs leszopni, vagy akármi. Ha nem mossa meg közvetlenül aktus előtt, akkor konkrétan kijön a takaró alól a "farok szag". Eddig egyetlen előző partnerem péniszének se volt ilyen erős szaga. Talán buta kérdés, de mi lehet nála a gond? Vagy mindenkinek más mértékben szagos a nemiszerve, és normális? Nekem nőként egy nap után sincs ennyire erős szaga a nemiszervemnek.

2017. febr. 25. 09:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy van valami fertőzése, aminek más (látható) tünete nincs.

A spermája nem szokott zselés állagú lenni?

2017. febr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Elméletileg nem kéne büdösnek lennie. Lehet,hogy tisztálkodsá után nem törli eléggé szárazra és fityma bőre alatt bepálik,ettől akár be is tud gombásodni. Próbáljátok meg,hogy alapos szárazra törlés után bekenitek Canesten kenőccsel.
2017. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Teljesen normális a spermája. Olyan, mint bárki másé, akikkel eddig dolgom volt. Nincs neki különösebb szaga.
2017. febr. 25. 09:53
 4/14 anonim ***** válasza:
gomba lesz valszeg.
2017. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De, ha gombája van, annak nem kéne, hogy más tünetei is legyenek? Pl, viszketés, kivörösödés, égő érzés, vagy akármi?
2017. febr. 25. 10:00
 6/14 anonim ***** válasza:
5: nem feltétlen. De ha neki mondjuk jobban nedvesedik vagy izzad, akkor hamarabb lesz szagos is, ez ugyanúgy egyéni dolog mint a sima testszag/izzadás.
2017. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem. Lehet, hogy megemlítem neki finoman a dolgot, hátha hajlandó volna esetleg elmenni orvoshoz, hogy tudjuk van-e bármiféle probléma a háttérben. Remélem, hogy nincs, de jobb biztosra menni. Bár, azt is el tudom képzelni, hogy én vagyok extra finnyás, és túlreagálom a dolgot, mert amúgy is nagyon érzékeny vagyok a szagokra, illatokra. De azért jobb biztosra menni.
2017. febr. 25. 10:32
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Nincs fitymaszűkülete?
2017. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát húzzátok már egyszer fel a párod farkán a bőrt. És nézzetek alája. Mert onnan jön a bűz. Kívülről azt nem lehet lemosni, ha egy hétig sikálja is...csodák nincsenek...
2017. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A mai nap szinte befogott orral megyek mindenhova, olyan vagyok mint egy kutya, minden kis illatot, szagot megérzek, már rosszul vagyok..


Ha gomba, akkor próbáljátok meg hígított (patikai 3%-os-t kell még hígítani) h2o2-vel ecsetelni, de egyéb fertőzéseket is könnyedén eltüntet. Olvass utána.

2017. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!