Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, hogy egy férfi...

Normális, hogy egy férfi nemiszerv ennyire szagos?

Figyelt kérdés
A párom rendesen tisztálkodik. Napi legalább egyszer mindig fürdik, szóval a higénia az kétlem, hogy gond lenne nála. Viszont, ha már akár egy órával a fürdés után jön át hozzám, akkor én aktus előtt mindig szólok neki, hogy menjen el, és mossa meg újra a péniszét, mert egyszerűen számomra büdös szaga van, és így aztán semmi kedvem sincs leszopni, vagy akármi. Ha nem mossa meg közvetlenül aktus előtt, akkor konkrétan kijön a takaró alól a "farok szag". Eddig egyetlen előző partnerem péniszének se volt ilyen erős szaga. Talán buta kérdés, de mi lehet nála a gond? Vagy mindenkinek más mértékben szagos a nemiszerve, és normális? Nekem nőként egy nap után sincs ennyire erős szaga a nemiszervemnek.

2017. febr. 25. 09:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nincs neki fitymaszűkülete.
2017. febr. 25. 12:48
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenkor írják a nagy válaszokat,és mindenki olyan alapdolgokat fogalmaz csak meg .

Hallottál már olyanról,éreztél már rettenetesen bűdös izzadság szagot ? Pedig normálisan tisztálkodik ,és még fújja is magára a közönbösitőket .Testünk működéséről egy válaszoló sem olvasott,má bocs,veled együtt.

Testünk működése közben milyen kémia dolgok mennek végbe,mit juttat a szervezet azonnal testen kivűlre .

Elmondom neked,nőknél is van olyan,amikor arra gondol az ember,sajt gyár van a közelben .

2017. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12, fantasztikusan sikerült nem válaszolni a kérdésre. Nem tudom, hogy miért gondolod, hogy az emberi test működéséről se az eddigi válaszolók se én nem olvastam. Valószínűleg te vagy eléggé buta, azért próbálsz olyasmiben okoskodni, amiről neked nincs fogalmad. Ha egy lánynak olyan szagú a nemiszerve, mintha sajtgyár lenne a közelben, az nem valószínű, hogy egészséges. Bár, te biztosan jobban értesz hozzá, mint bárki más...
2017. febr. 26. 10:57
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos fürdik mielőtt hozzád megy? Nekem volt egy exem ugyanez volt vele a gondom,aztán rájöttem,hogy egyszerűen igénytelen volt és nem tisztálkodott rendesen. Tiszta ruhát vett fel mikor jött hozzám+szanaszét parfümözte magát,de nem zuhanyozott... Na mikor erre rájöttem,akkor lett ex...
2017. márc. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!