Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudnék lefogyni 20-30...

Hogyan tudnék lefogyni 20-30 kilót? Bővebben a leírásban.

Figyelt kérdés

Szia!

Jelenleg 18 éves vagyok, 175 cm magas és 105 Kg vagyok.

Elvileg kiskorom óta pajzsmirigy problémákkal küzdök amit sokszor kezdek is elhinni hiszen van, hogy egy nap 3x eszek keveset és mégis hajlamosabb vagyok az elhízásra.

Régebben kisebb-nagyobb kihagyásokkal jártam edzeni de a akármit próbáltam csak az izom fejlődött és a zsír maradt.


Hasam szinte alig van, a lábaim nagyon vastagok ahogy a fenekem se kicsi.


Évek óta önértékelési problémáim voltak emiatt ami miatt sokat depresszióztam és erősebben dohányoztam. 1-2 hete ennek érdekében leraktam a cigarettát is azóta egy szálat se szívtam és őszintén megmondva nem is hiányzik.


Hogyan tudnék lefogyni egy 70 kg-ra mielőbb úgy, hogy mellette akár edzenék is?

Jártam edzeni amit egyedül meguntam, jártam súlyemelésre is ahol voltak sikereim is de azt is abbahagytam.


Mivel nagyon régóta küzdök ezzel nem 5 év alatt akarom leadni hanem mihamarabb. Valahogy év végére már 70 kg szeretnék lenni egy kis sportosabb testalkattal.

Tudom, hogy nem kéne zabálni...de hová zabáljak amikor szinte alig eszek valamit? Tudom, hogy ez se egészséges de sokszor nincs étvágyam.


És mielőtt valaki felhozná senkinek nem akarok megfelelni csakis saját magamnak. Így ahogy vagyok már évek óta nem érzem jól magam és ide is csak végső elkeseredésemben írtam, hogy hozzátok fordulhassak. Biztosan van olyan aki tud értelmes tippel elődrukkolni. Annak előre is köszönöm.



2017. febr. 28. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocsi nem olvastam vegig mert megakadtam ott hogy elvileg pajzsmirigy problémád van. Ki se vizsgáltak és azt mondtak ez a bajod? Vagy otthon ti kitaláltatok? Te jo eg.

Elkene menni egy vervetelre ott majd kiderul mi a bajod es utána lehet tovabb menni.

2017. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vérvételtől kezdve mindenhol voltunk. Igen az van.
2017. febr. 28. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyogyszert szedsz ra?
2017. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem szedek rá semmit
2017. febr. 28. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Na figyelj csak. Ha rám hallgatsz keresel egy jó endokrinológus szakorvost aki elküld mégegyszer vervetelre. Ő meg fogj neked mondani mi a gond és hogy mit kell csinalni. Hogyha a pajzsmirigyet miatt hizol annak ellenére hogy alig eszel akkor azt kezelni kell.

Az endokrinologus ezzel foglalkozik.

Először találjátok meg az okot amit kezeltek és utána a fogyás is menni fog! :)

2017. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Illetve inzulinrezisztenciád nincs? Az is okoz olyat hogy nem megy a fogyás. Ki kell vizsgáltatni normálisan.
2017. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!