Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros pontok a makkomon?...

Piros pontok a makkomon? (leirásban)

Figyelt kérdés
Múlthéten miután kivertem láttam 2 kis piros pontot a makkomon de nem törödtem vele gondoltam majd eltűnik. Pár nappal később szintés miután maszturbáltam megjelent még tőbb ilyen kis pont ekkor egy hétig nem csináltam akkor kicsit már halványodott is és nem is jelent meg több. Ma megint kivertem és most ujra élénk és még több jelent meg. Tapasztalt már valaki ilyet, ha igen akkor elmulik magátol? 16/F

2017. febr. 22. 17:46
 1/2 balkalolka ***** válasza:
Gombafertőzésnek tűnik, esélyesen canesten-krémet írnak fel rá. Ami biztos: ne legyél szégyenlős elmenni a háziorvosodhoz, nyilván kellemetlen, mondd neki hogy "doktor úr pöttyös a pennám", megnézi és kész. Pillanatok alatt megvan a pontos diagnózis, ne itt kérdezősködj.
2017. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bélint22 válasza:
Haver neled nem orvos kel hanem egy nő
2017. márc. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!