Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy borsónyi kemény rögöt...

Egy borsónyi kemény rögöt tapintottam belul a herém tövében. Merre, hogyan? 23F

Figyelt kérdés

Tulzás lenne azt mondani, hogy fáj, inkább csak egy kellemetlen érzes kiséri.

nem gondolom h az egyik nagyobb lenne a másiknál, sőt összehasonlitottam h a jobb golyónál mit tapasztalok, de ott nem érzek rögöt, szoval mellékhere kizarva, nem arra találtam rá. csak a balnál van ez.

nem tudom, hogy háziorvoshoz menjek vagy egyenesen urológus? esetleg ultrahang? tanácstalan vagyok, segitsetek!



2017. febr. 28. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Urológus.
2017. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Urológus. Ő küldhet ultrahangra. Nem te választasz. Egyáltalán hogyan vetted észre? Csak azért kérdem, mert én nem szoktam tapogatni. Szal volt valami oka, vagy csak unatkoztál.
2017. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

#2.! A kérdező helyesen járt el. Ez a mai korban kifejezetten jó szokás hogy havonta legalább egyszer a férfiak áttapogatják a heréjüket. És ha bármi elváltozást tapasztalnak urológushoz fordulnak.

Tehát kérdező! Mutasd meg urológusnak!

2017. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Szerencsére eddig nem sűrűn járkált orvoshoz, ezert nem tudom, hogy működik ez. Kell beutalo az urologiára? vagy csak besétálok es várok a soromra?

#2es! ha jol emlekszem akkor fürdés közben vettem eszre, mert bár szemmel nem látható, de ha hozzaérek a zacsihoz es pont jó helyre nyúlok akkor nem nehéz megérezni azt a kis bogyószerű valamit. szóval igy vettem észre.

2017. febr. 28. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!