Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Beütöttem a péniszem. Mit...

Beütöttem a péniszem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még február elején történt, a buszon, az ülés karfájába. Azóta nincs rendben a makkom alsó baloldali része. Nincs semmi nyoma, nem piros vagy lila, de az égést-zsibbadást még éreztem maszturbálásnál. Legutóbb szerdán maszturbáltam, azóta folyamatosan fájt.

Ma sokkal jobb, és csak zsibbad, de nem tudom mi legyen. Kenőcs, orvos, vagy majd elmúlik?


2017. márc. 5. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
orvos
2017. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Könnyen kijelentik itt,hogy "orvos".

Aztán azt már nem irják mint egy szűkületnél,milyen megoldások léteznek a továbbiakban .

Elmész orvoshoz,megnézi,megtapogatja ,nyomkodja,de különösebbet nem fog látni .Le nem cserélheti másikra,mert arra abszolut nincs lehetőség .Ha van ideje a dokinak,akkor elmondja,a makk alján van egy izomgyűrü,ha sérülés éri sokáig fájdalmas tud maradni.Az időszakos "tornaóra" ami meg nem is olyan kiméletes esetenként,fájdalommal is járhat .A makkon nagyon sok érzőideg található.Az egyik ilyet valami nagyon irritálhatja,ezért érzed az égést zsibbadást .Ez is megszűnik majd magától,egyebet nem lehet vele tenni.

A doki tud felírni olyan kenőcsöt,amitől zsibbad lesz az egész .Masztihoz használj síkositót,és gyengéden tudod csinálni máris.Gondolj bele,ha egy törött lábat,ami épp hogy csak meggyógyult,nem fáj ha kicsit is megerőltetik ?

Talán tudtam kicsit segíteni a megoldásban,én magam is nagyon elégedett lennék 0 ponttal .

2017. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Ha egy hónapig nem mentél orvoshoz a problémával túl nagy baj nem lehet. Ha tudod "kíméld" egy kicsit amennyire lehet és hamarosan elmúlik. Ha pedig úgy ítéled, hogy továbbra is kellemetlen a helyzet keresd fel a háziorvosod, vagy az urológiát!
2017. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt a választ kaptam egy urológustól, hogy 6-8 hét és elmúlik. Szóval most várok.
2017. márc. 8. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!