Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Eléggé kellemetlen érzés ha...

Eléggé kellemetlen érzés ha hozzáérek a makkomhoz. Miért van?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogyha a makkomhoz hozzáérek akkor miért érzek eléggé kellemetlen és fájó érzést? Még ha hozzáérek akkor annyira nem is de ha végighúzom rajta az ujjam akkor nagyon kellemetlen. De mikor ki van kicsit száradva akkor nem annyira. Azért félek egy kicsit, mert a barátnőmmel most tervezzük az első közös együttlétet és attól félek, hogyha mondjuk nem lesz gyengéd és mondjuk erősen megfogja akkor fájni fog. Igazából 2 éve már rendszeresen hátrahúztam a fitymám és általában meg is mostam mindig. Ti hogy voltatok ezzel? Vagy milyen tapasztalatotok van? 16/F

2017. márc. 9. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Hat annyi hogy ne hagyd kiszaradni :D
2017. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez természetes, nekem is ilyen 17F
2017. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, kedves 2-es. Ez nem természetes. Egy egészséges makknak nem kellene fájnia attól,hogy hozzáérsz.
2017. márc. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenki mást mond. Sokan mondják, hogy ez teljesen természetes, de azt is, hogy nem kéne.
2017. márc. 9. 23:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, teljesen természetes dolog. Mindenkinek más a fogalma arról, hogy mit jelent a kellemetlenség vagy a fájdalom. Alapvetően senki sincs odáig érte, ha a makkját száraz kézzel fogdossák, főleg nem a szűz kisfiúk. Majd ha már túl leszel egy-két (sok) közösülésen, akkor már máshogy fogod érezni a dolgot.


A barátnődről pedig azt kell tudnod, hogy az ő csiklója is pont ugyanilyen érzékeny.

2017. márc. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!