Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért ilyen kicsi?

Miért ilyen kicsi?

Figyelt kérdés

13 eves fiu vagyok. A peniszem nyugalmi allapotban 4 cm,allva 9.

En ezt nagyon kicsinek talalom. Spermam mar 12 eves koromban is volt es mar valamennyire szoros is vagyok. Akkor nem lehetek keson ero ugye? De akkor miert ilyen kicsi?

Ez hus penisz vagy ver penisz? Egyebkent 165 cm magas vagyok.

Mindig kis farkam lesz?



2017. márc. 9. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Ez egy pénisz, egy fejlődőben levő pénisz. A szőrzet, a sperma, a magasság, az érés folyamata - ezek nagyon eltérő ütemben és más-más módon jelentkeznek egy-egy serdülő fiúnál. Valószínűleg nem lesz mindig kis farkad, elég magas vagy a korosztályodban, örülj, hogy már valamennyire szőrös is!

Az sokkal később fog kiderülni, hogy vér- vagy húspéniszed van-e. Minden okés, a leírásod alapján.

2017. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bakker..ráérsz még ezzel foglalkozni.még mondhatni gyerek vagy 13 evesen.

35 / nő.

2017. márc. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Én vagyok a legalacsonyabb fiú az osztályban, a legmagasabb 20 cm-rel magasabb nálam. Szóval sajnos nem vagyok magas


#2 Jó,tudom de azthittem valami nem oké velem:)

Köszi a válaszokat

2017. márc. 10. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Átlag magas vagy,nem vagy alacsony,de ehhez a magasságból valóban kicsi a 9 cm,ekkorát 150-156 cm magas 13 évesek írták,akik akkorák voltak mint te olyan 12-13 cm írtak.De még nagyon fiatal vagy lehet csak 14 éves korosztály után. fog úgy igazán nőni.,meg nem mindenkinek lesz nagy,sok felnőttnek 12 cm.
2017. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Abdurrahmanné válasza:

Nem, ez nem normális hiába írják a többiek. Ennyi idősen a minimum a 18 cm, de az elfogadható méret a 20 cm után kezdődik. Magasságodhoz mérten 22-23 centinek kéne lennie. Nyugalmi állapotban.


Viccet félretéve ez tök normális, emiatt ne érezd feszélyezve magad, fogsz még nőni.

2017. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez hol kicsi? A párom 33 éves és állva nincs 14 cm sem, de mindig kielégit vele, és az a lényeg. :)
2017. márc. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!