Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Relatív fitymaszűkület ilyen...

Relatív fitymaszűkület ilyen rövid idő alatt is ennyire súlyosbodhat?

Figyelt kérdés

Ezt a problémát elég hamar sikerült öndiagnosztizálnom,különösebben nem okozott problémát ,mert viszonylag könnyedén mozgott és teljese mértékben tisztában tudtam tartani.

Mostanában viszont aktivabb szexuális életet éltem és megdöbbenve tapasztaltam,hogy jelentős mértékben rosszabbodott az állapotom és nagymértékben nőtt a szűkülütem.

Lassan attól az állapottól félek,hogy egyszerűen nem fog hátra menni már nyugalmi állapotban se!

Én el se tudtam képzelni,hogy ilyen rövid idő alatt ilyen mértékű változás lehetséges :/

Utána néztem ,hogy cukorbeteség okozhatja,de az rendben van ,megnézettem,tehát kizáros alapon a nagyobb igénybevételtől gyulladásos folyamat indulhatott be,ami ezt okozta?

Ebből nagy valósszinűsséggel körülmetélés lesz?


2017. márc. 11. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a magas igénybevétel és a vagina savas közege miatt kiszáradt a fitymát képező bőrtömlő, és hidratációval visszaállíthatod a korábbi, relatív fitymaszűkületet.
2017. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!