Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hatásos a Máriatövis olaj?

Hatásos a Máriatövis olaj?

Figyelt kérdés

Laborvizsgálaton kiderült, hogy kicsit magasabb a máj-enzinmem. A körzeti orvos adott újabb beutalót a loborba és egy hónap múlva mennem kell ismét, hogy megnézzük, hogy csökkent-e a máj-enzim a vérben. Addig azt javasolta, hogy gyógynövény boltban vegyek máriatövis cseppeket vagy kapszulát. Ma fel is kerestem egy boltot és Máriatövis cseppeket kerestem. Az eladó ajánlott is Máriatövis olajat, háromféle mennyiségben. Vettem rögtön kettőt is a legnagyobból. Aztán most utána akartam nézni a neten, hogy bevétel előtt mennyi ideig nem lenne ajánlott ennem. Találtam egy oldalt, ahol a következőt olvastam:

"Egészséges-e a máriatövis-olaj?

Egészséges, ugyanis a termés nagy mennyiségben tartalmaz telítetlen zsírsavakat (köztük omega-3 zsírsavakat), azonban szilimarint alig, így májvédőként nem alkalmazható."


[link]


[link]


[link]


Most akkor tényleg nem ez az a készítmény, amire nekem most szükségem lenne? Az a baj, hogy már nem tudnám visszavinni a boltba, mert a blokkot az otthagytam.....



2017. márc. 17. 14:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a hivatkozott weboldal: [link]
2017. márc. 17. 14:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Eső után köpönyeg...
2017. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés :)
2017. márc. 17. 16:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval mennyi ideig nem ajánlott enni bevétel után? :)
2017. márc. 19. 11:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy a szexes témakörbe kellett volna írnom a kérdést, hogy valaki rá is találjon.... :D
2017. márc. 19. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Na végül használt?
2018. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!