Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ösze ment a péniszem?

Ösze ment a péniszem?

Figyelt kérdés
Régeben mértem a péniszem és 13cm volt,most kb 10-11 lehet észre vehető a változás,jelenelg nincs párom igy néha matyizok,már jó ideje,de mostanábban jobbna kivánom a szexet-is,valószinűleg hiztam de hasra nem igazán,éppen most a fűrdőben vettem észre és ott jelentősen meleg volt nem volt hideg,mitől lehet ez?volt már sexualis kapcsolatom réggeben,esetleg a matyizás?lehet venni valami dolgot arra,hogy kicsit nőjön?esetleg intim torna az használna vallamit?,Írjátok mr le légyzsi mitől lehet ez,és,hogy mit tehetek,köszönöm.16F
2017. márc. 17. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A méretedet nem tudod befolyásolni. Erre nincs torna, se más módszer. A merevedés erőssége nem mindig pont ugyanolyan, ebből adódhat, hogy egy másik alkalommal kicsit többet mértél.
2017. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Először tanulj meg helyesen írni.

Ha sokáig nem szexelsz össze mehet 1-2 centit.

2017. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Pontosan. Átlagosan heti 3 centit megy össze, ha nem szexelsz, tehát hónapokon belül már befelé fog nőni. Ezt a folyamatot lehet lassítani, ha éti csigákat raksz esténként rá, és közben hajzselével síkosítod.
2017. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lettem 0%ra lepontozva de nem írtam hülyeséget. Na sziasztok
2017. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Mert hülyeséget írtál. Egy 16 évesnek nem megy össze a farka mert nem szexel. Kérdező, mennyi zsír van a tövénél?
2017. márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
@Utolso:egy csipet zsir komolyan szinte semmi,"vér"péniszem van.
2017. márc. 18. 14:34
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös akkor nézz utána.
2017. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy ismert betegség, neve penissmallitis, a legtöbb esetben havonta 1, akár 2 centimétert is csökkenhet.
2017. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!