Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jövő héten orvoshoz megyünk...

Jövő héten orvoshoz megyünk sosem volt altest vizsgálata akkor most se lesz? Meg mért van valahol, máshol meg nem, mért csak fiúknál így nem korrekt? (csajszik arcát megnézném fkrdított esetben☺)

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 20:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%

Én kicsit régebben, tizenegynéhány éve voltam középiskolás, de nálunk megnézték mindenkinek. Le kellett tolni az alsógatyát is, és megfogdosták a heréket, meg hátra kellett húzni a fitymát teljesen. Szerintem nincs ebben semmi különös, hamar megvolt, nem is problémázott miatta senki. Pedig nem is vittek be előtte valami különálló, zárt helyiségbe, hanem csak úgy félreállva, de a többiek előtt történt a dolog. De hát az öltözőben is látjátok időnként egymásét, szóval ez sem akkora tragédia szerintem.


Az mondjuk tény, hogy a lányoknál nem volt hasonló jellegű vizsgálat tudomásom szerint. Viszont náluk nem is olyan egyszerű kivitelezni a dolgot, lévén hogy a kritikus részek belül vannak mind. Szóval náluk ehhez már inkább szakorvos, nőgyógyász kell. Másrészt a lányok alapból gyakrabban járnak nőgyógyászhoz rutinvizsgálatokra is, hiszen például ha fogamzásgátló tablettát szeretnének, akkor az orvos mindig kivizsgálja előtte őket, és ez alapján dönti el, hogy milyet szedhetnek.

2017. márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Urológus is végez belső vizsgálatot,férfi nemiszerv az ő szakterülete.De ma kaptunk tájékoztatot és szemorvoshoz megyünk,meg fogdokihoz,mert év elején volt orvosink már.Hàt mi abszolult nem ezekre gondoltunk újabb orvosi hallatán.A szemorvos az jó,mert itt csak betüket olvastattak legútóbb és el tudtam olvasni mindent,de nehezen,fàj a szemem,hiába mondtam alíg làtom,azt mondták minden oké,mert elvastam mindent.Kíváncsi leszek rá mit mond az orvos.
2017. márc. 24. 19:48
 13/22 A kérdező kommentje:
Sötét egy orvos lehetet ha a többiek előtt mogyorozott,meg húzkodta.Veletek se stimmel valami ha normálisnak gondtad ,gondolod hogy urológiai vizsgálat szerűséget végezen előttük,akkor akik most munkatársadid tegyük fel bàrmelyik előtt a hàtsódba is felnyúlhatnak,bármilyen doki gyakorlatilag mert ez ezt jelenti.:-).Ja és a bàtyám volt katona és nem nézték neki,boxera vetkőzve mentek 5-10-esével.Súlyzozni meg tavaly jàrtam,zuhanyzot hasznátam,de lezuhanyozni is más,meg engedni hogy más előtt húzkodják az is.És csak annyit írtam majd meglàtom mi lesz,de kiderült kb semmi.A mi sulink nem putri
2017. márc. 24. 20:05
 14/22 anonim ***** válasza:

A szemed miatt szólj az orvosnak,ha csak távolról nehézkes az olvasás akkor lehet távollátó vagy.

Igazad van azért egy orvosi vizsgálat nem tartozik az osztálytársaidra,meg nem mindegy milyen vizsgálatról van szó.

2017. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Távolra nem làtok jól,de szólok persze.
2017. márc. 24. 20:38
 16/22 A kérdező kommentje:
Foggamzasgàtlónál nem vizsgálja ki őket nagyon sok esetben még a legelső felírásánál sincs vizsgálat,eleve van vény nélkül kapható tabletta is Meg fog.gàtlót 3 havonta írják ki és 3 havonta senkit nem fognak szűrőgetni.Kicsit idősebb barátnőm mondta.Meg egymás kezébe adják melyik orvos az aki minden nélkül felírja,meg.tini ambulanciàra mennek gyors tablettáért.Sok meg nem írat fel,jobb esetben gumival csinálják,de vannak nagyon felelőtlenek akik kiveszik elsülés előtt de ott meg nagy kockázat van.
2017. márc. 24. 20:45
 17/22 anonim ***** válasza:
Veszélyes játék ha semmivel se védekeznek.A legelső fogamzásgátló felírásához azért egy vérvételt kellene csinálni minimum.
2017. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Kellene;gondolom.Na megyek.Csá.
2017. márc. 24. 20:51
 19/22 anonim ***** válasza:

Nemkicsit gyanús, hogy az itt épp 44%-on álló, egyébként ebben a topikban 37%-os profillal is jelentkező okoskodó lehet a kérdezőnk, aki önmagával beszélget pont egy olyan kérdésnél, amire ő maga is ugrani szokott. Szerintem ez a vizsgálat, ami az alapkérdése a topiknak úgyszintén csak kitaláció, ez a beszélgetés pedig nem más mint unaloműző erőfitogtatás.


Eddig is nagyon sötét voltál barátom, a helyesírásod is kritikán aluli, na de ez, hogy itt önmagad baromságai alá adod a lovat,...

Nem véletlenül említi a gyakorikérdések-fórumot mindenki az fórumok legaljának, mert nemcsak a kezecskék nem tükrözik hűen a %-okat, de évekig megtűrnek itt az illetékesek ilyen kétszínű, sötét, elmebeteg embereket, mint te 37%=44%-os=Kérdező, akik itt másokat lekopizva csak a mellüket verik, aztán, ha bajt csinálnak, csak tárják karjaikat és mélyen kuksolnak. Őszinte részvétem.

2017. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Bocs a beleszólásért, de az nekem is fura, hogy a mindig vagy egy 37%-os, vagy egy 44%-os úr aktívkodik különösen, vagy mindkettő. Most a 37%-os van itt, de a 44%-os nincs jelen. Hogyhogy? Talán tényleg ő a kérdező?


Meg az is senkinek nem fura, hogy ugyanúgy nem tesz írásjelek után szóközt, se a kérdező se a 37%-os válaszoló...

2017. márc. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!