Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz/hímvessző átfogó...

Pénisz/hímvessző átfogó mikrobiológiai vizsgálata. Hol végeznek ilyet?

Figyelt kérdés
A páromnak (25/L) hónapok óta visszatérő nőgyógyászati panaszai vannak. Kész vagyonokat hagytunk ott a legmenőbb rendelőkben, de még mindig ugyanaz a helyzet, egy darabig helyrejön, aztán kezdődik megint előről. Mostmár elég gyanús, hogy tőlem (25/F) kap el mindig valamit (erre már korábban is gondoltunk persze, de az egyik nőgyógyász azt mondta nem tőlem van, a másik pedig Doxycyclint írt fel nekem és még valamit amire nem emlékszem). Szeretnék egy átfogó vizsgálatot (kenet, vizelet, sperma stb), ami biztosra megállapítja, hogy lappang-e bennem valami, nem-e hordozok valami fertőzést (egyébként nekem semmiféle tünetem nincs). Hol csinálnak ilyet? Urológia? Bőrgyógyászat? Esetleg konkrét hely amit ajánlanátok? (Budapesten)

2015. ápr. 17. 10:31
 1/1 anonim válasza:
100%

VIII. kerület Mária utcában a Semmelweis Egyetem bőr-és nemibeteggondozó intézetében van ilyenre ehetőség.

Az STD centrumba kell menni.

2015. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!