Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületet kezelése?

Fitymaszűkületet kezelése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Milyen lehetőségeim vannak fitymaszűkület esetén? Nagyon nem szeretném, ha körülmetélnének, megszeretném tartani a fitymámat. Van egyáltalán erre esély? Ha igen, mi? Valamint, körülbelül, hogy megy a gyògyulás? Mennyi időbe tellik nagy átlagban, akár körületélés esetén, hogy újra használhassam? Tapasztalatok esetleg vannak?



2017. márc. 24. 04:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Valamint - műtét után haza tudok buszozni?xD bent tartanak? Nincs itt senki, aki hazadobna, max taxi.
2017. márc. 24. 05:05
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Miért nem szeretnél körülmetélést? Én nagyon elégedett vagyok vele. Persze ha nem túl súlyos a szűkület, akkor máshogy is kezelhető, de szerintem sokkal jobb metélten.

Ha metélnek, kb két hét után óvatosan már lehet önkielégíteni, egy hónap után gumival már a szex is megpróbálható. És igen, haza tudsz buszozni. :)

2017. márc. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

szerintem semmi gondot nem okoz a körülmetélést. Persze, mehetsz utána buszon is, nem akkora beavatkozás.


Érdemes visszanézni a fórumokat, sok jó hozzászólás van és a neten is kutakodhatsz.

2017. márc. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem kizart hogy csak metéléssel tudnák oldani.

Alt szteroidos kremekkel otthon is tagithato fokozatosan.

Vagy feloldja sebesz aminek az a kockazata hogy hegesen gyogyul es ujra szukulet lesz erre is van krem es gyulladascsokkento

Metelest akkor vetnek be ha a fentiekkel nem akar vetyengeni a paciens, ill a dokinak is egyszerubb rutinmutet igy lehet erre is fog motivalni es csá


Mielott befeküdtél tájekozodhattál volna


A sebésszel beszelj

2017. márc. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem nem olyan vészes főleg mereven nem megy mindig hátra,gondolom ezért csak gyulladáscsökkentő krémet kaptam és azzal kell bekennem lankadtan a makkom meg mögötte a bőrt fürdés után. Meg persze minél többet húzogatni :) 14/f
2017. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Nem csak a metélés létezik.



Csak súlyos fitymaszűkület esetében kell metélni.Sok orvos metélés párti ha ezt javasolja meg kell mondani te szeretnéd elkerülni szeretnéd ha a fitymád megmaradna és akkor a többi műtéti eljárast is elmodja amik esetén a fitymád megmarad(pl bemetszés,fityma plasztika)

Tehàt ha te nem akarod hogy metéljenek senki nem fog erőszakkal körülmetélni nyugi.


A fityma nem hiàba nőtt oda,meg van szerepe.Kerüld el a metélést!

A metélt pénisz nem szép,nem természetes látvànyra sem és beszólógathatnak miatta.



Ha enyhe a fitymaszűkület akkor lehet krémmel amit urológus ír fel vagy meleg vìzben tornáztatva kezelni.


Urológushoz 14 éves kortól mehetsz egyedül beutaló nem kell.Ha műtétre lenne szükséged jobb szünidőre tervezni mert mindegy melyiket választod az első 2 hét kellemetlen lehet,a seb kötözésre szorulhat,bedagadhat,nedvezhet akár.


Mennyire tudod a fitymád hátra húzni?Hány éves vagy?

2017. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Ja annyit még a akármelyik műtétröl is legyen fitymaszűkületnél szó érzéstelenítővel végzik,nincs altatás és kb műtét után 1-1,5 óra múlva haza lehet menni csak lehet hogy nem épp kellemes a séta.


A metélést kerüld el.

2017. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fitymaszűkületet lehet kezelni. Nekem is volt de elmult. A megoldás napi 3-4 óra intim játék. Azaz állítsd fel, tartsd ingerült állapotban és masztizz. Nem egy borzalmas terápia. Viszont merev állapotban feszül a fityma és amikor húzgálod és játszol vele akkor egyre hátrébb tudod húzni és idővel teljesen elmúlik. Csak addig nem szabad abbahagyni a kezelést amíg el nem múlik.
2017. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!