Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 1 hete volt műtétem fitymaszűk...

1 hete volt műtétem fitymaszűkülettel (körülmetéltek) és nem vagyok biztos abban hogy van valami problémám, tudnátok segíteni? A többi odalent!

Figyelt kérdés
Reggelente mikor felkelek és merevedésem van akkor úgy néz (sőt nem is csak néz ki úgy hanem tényleg) mintha kisebb lenne a szerszám most mint amilyen volt. Ez valami probléma? Vagy egyáltalán van ilyen? Vagy ez csak azért van mert még nem gyógyult meg? Értelmes válaszokat várok, köszönöm!

2017. márc. 28. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hogy azért tűnik kisebbnek hogy már non s rajta a fityma csúcsos része, nem?
2017. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért tűnik kisebbnek, mert még meg van dagadva, vastagabb, így arányaiban rövidebbnek tűnik.
2017. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek hogy válaszoltatok igen lehet hogy csak a duzzanat miatt van ez mert még igen erősen megvan duzzadva! Ha gondoljátok akkor majd írok ha lement a duzzanat.Köszi hogy válaszoltatok!
2017. márc. 28. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, nekem is így volt, azért gondoltam erre. Ha meggyógyul, inkább nagyobbnak tűnik majd, mint előtte. :)
2017. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2 hét alatt teljesen rendbe lesz!


nekem másfél hét után nem volt duzzanat rajta

2017. márc. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggódj, el kell múlni a duzzanatnak. Fáj is? Vagy van más panasz?
2017. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szamo77db ***** válasza:
65%
Ha nem múlik el ez a gond, kérj időpontot az orvosodtól, aki műtött, keresd fel és mutasd meg neki. Nem hiszem, hogy nem segít neked.
2017. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!