Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges fitymaszűkület! (? )

Részleges fitymaszűkület! (? )

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és nemrég jöttem rá, hogy részleges fitymaszűkületem van. Nekem úgy kell elképzelni, hogy lejön a makkról a fityma, de ottvan a makk töve alatt az a bizonyos gyűrű, ami miatt beakad és nem lehet teljesen lehúzni. Az önkielégítést is el tudom rendesen végezni (lehúzva, és nem csusszan vissza rá ha nem akarom) De nem szorít, nem fáj, és vissza is tudom gördíteni a makkra. Voltam egy elég jó urológusnál,és azt mondta hogy a körülmetélés nem szükséges, és nem indokolt, mert azon a kis gyűrűn kívül semmi rendelles nem található, teljesen rendben van ez így, és használatra kész.

A kérdésem az lenne: a barátnőmmel képes leszek a szexuális egyxüttlétre, ha az óvszer felhúzása sem okoz különösebb gondot (csak hogy alapvetően nem kényelmes, dehát az senkinek)?



2017. ápr. 1. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Nem hinném, hogy bármi gond lenne majd, hajrá! :)
2017. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Végre egy korrekt orvos,aki nem vagdos ész nélkül.


Szerintem tudsz rendesen sexelni,csak óvatos legyél az elsőnél.És kotonba több méret van,biztos hogy megfelelőt használod.

2017. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, nagyon sokat jelent!:)
2017. ápr. 2. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!