Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon szőrös vagyok 22 éves...

Nagyon szőrös vagyok 22 éves férfiként. Legfőképp a hátam-a nyak felé, de a hasam is, a hasam annyira nem is idegesít! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, hogy néha szoktam vágni borotva géppel, de nagyon sűrű, és visszanő hamar. Szégyellek elmenni valahova, ahol örökre leszednék. Emiatt nem merek menni a fürdőbe sem. Meg sokak szerint ***iság ha leszedetem. De emiatt gátlásban vagyok és tenni akarok ellene valahogy. Itthon tudnám gyantáztatni? Vagy más módszer?

2017. ápr. 5. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Lehet venn előkészitett gyantacsíkokat.... azthiszem a tescoba láttam...
2017. ápr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Szégyellek elmenni valahova, ahol örökre leszednék. Emiatt nem merek menni a fürdőbe sem."


Akkor ne szégyellj elmenni egyik helyre sem! Akkor szedesd le előbb ideiglenesen 1 alkalommal, dönteni utána is tudsz arról, hogy ezt szeretnéd-e!


"Meg sokak szerint ***iság ha leszedetem."

De most komolyan, ki nem sz.rja le, hogy mások mit gondolnak? Ez a te tested, neked kell együtt élned vele, ahogy magaddal is, és nem másoknak megfelelni akarni!


"De emiatt gátlásban vagyok és tenni akarok"

Akkor fejezd be a kifogásgyártást meg ezt az anyámasszony-viselkedést és menj el leszedetni elsőre csak 1 alkalommal, a strandon meg merj levetkőzni, vállald magad előtt a saját tested és érezd jól magad! Miféle nyámnyila férfi vagy te?

2017. ápr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az előttem szólónál a pont! Mondjuk, ha egy lány írná, hogy nem mer strandra menni, mert tiszta szőr...., de Te FÉRFI vagy!!! Soha ne szégyeld a testi adotságod! Nem nagy dolog házilag megigazítani. Vannak szuper testszőrnyírók. Próbálj ki egy jobb márkát, ha nagyon extrémnek tartod a bundád!
2017. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!