Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mire számíthatok? SOS

Mire számíthatok? SOS

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és gyerek urulógushoz kell mennem de nem tudom milyen vizsgálatokra számíthatok :/// el rudnátok mondani? :/

2017. ápr. 8. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért az attól is függ, milyen ügyben!
2017. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szamo77db ***** válasza:
100%
Mi a panaszod?
2017. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi bajom csak általáos vizsgálat olyan mint a nőgyógyászati
2017. ápr. 8. 20:24
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak a vizsgálatoktól félek nagyon...:/
2017. ápr. 8. 20:27
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Na, ez becsülendő, hogy ennyire felelősségteljesen gondolkodsz, még akkor is, ha egyébként félsz tőle!


Az a baj, hogy jó választ erre a kérdésedre nem lehet itt adni, mert orvosfüggő, ki mit csinál, mit nem, mit vizsgál és mit nem. Ezt előtte az adott orvostól kellene megkérdezned.

Én már huszonéves koromban estem át ilyenen először, de az elég alapos volt és nemcsak urológiát foglalt magában, igaz laborra külön el kellett mennem.

Nem volt rövid, legalább háromnegyed-óra míg a eljutottunk az izgalmas részekig, de abban aztán minden benne volt, sőt sokkal alaposabban, mint mondjuk egy iskolaorvosin.


Aki végezte nálam, ő az egész előtt külön leült velem, és részletesen elmondott elmagyarázott mindent, és csak utána fogott neki, nagyon empatikusan, így egy idő után már kérdezni is mertem tőle. Na ezt a szakembert neked is bizalommal tudom ajánlani, ha érdekel, nála garantált hogy nem fogsz sem félni, sem szepegni!

2017. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
A múlt orvosi vizsgálatokat nem lehet ide hozni.Kb 10 perc jut 1 betegre .Most voltam,az adminisztráció tovább tartott,mint a vizsgálat.Szinte szalagszerűen megy minden .
2017. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Aki nem jár urológiára az ne pontozzon .Fogalma sincs mi zajlik ott .Rutin vizsgálatra megy a fiú,és nem valami féle betegséggel,amit kezelni kell.A kérdést is el kell olvasni .
2017. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne félj semmitől.

Alapból ugye a fütyköst nézik, tehát a gátyót le kell tolni...

A legtöbb esetben felfekszel egy ágyra, nadrágodat letolod, pólódat egy kicsit felhúzod.

Megtapogatják a hasadat, megnézik ultra hanggal a vesédet, hólyagot, prosztatát. Utána megvizsgálják a zacsit, herét, felhúzzák az előbőrödet, megnézik, hogy van e szűkületed, rövid féked vagy makk körül gyulladásod.

Ilyen fiatal korban más nem nagyon van, max egy pisilés. Mindez pár perc.Gyorsan készen van.

2017. ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

14 évesnél nagyon ritkán néznek prosztatát.Csak akkor nézik ha indokolt,tehát panasz van pl felfázas,gyakori vízelés.


Általában a herét és a fitymát nézi meg az orvos ilyen fiatal korban.

A legtöbb urológián férfi az orvos és sok helyen elkülönített vizsgáló is van.Az orvos megkér menj a vizsgáló ágyhoz,ott nadrágot,boxert lehúzod ágyra felfekszel.Azért jobb ha kint a váróba majd megvárni az aki elkísér( az a szülőd )téged és nem megy be.Azért ez elég intim vizsgálat csak rontana a helyzeten ha ott lenne.



De milyen orvos küldött ide?

2017. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%

Ha nem orvos utalt be akkor 14 évesen nem kell sehova se menned még.


Urológiára felnőttkortól ajánlott menni vagy panasz esetén.

Lányoknak meg az első szexuális együttlét után ajánlott nőgyógyászhoz menni,(oda se 14 évesek járnak),de mint kiderült kevesen járnak.

2017. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!