Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mire számíthatok, baktérium...

Mire számíthatok, baktérium lenne?

Figyelt kérdés
Eléggé intenzív fájdalmat éreztem a zacskómban inkább a jobb alsó részen ,nem tudtam pontosan hol fájt mert a fájás szét sugárzott a jobb oldali zacskómba. Természetesen elmentem az orvoshoz megvizsgált. Azt mondta nincs semmi . Ultrahangra majd Januárba kell menjek. Nagyon sokat enyhült a fájás már nem is fáj. Csak ejakuálás előtt és utána ilyen furcsa érzést érzek . így hogy már nem fáj csak van ez a fura nagyon nagyon picit lüktető érzése megtudom mondani hogy ezt nagy valószínűséggel az ondózsinor-nál érzem.És még ejakuálás után ,(ez ritkán szokott )nagyon sűrűn wc-re kell menjek. És nagyon csípő érzést érzek. Ez egy baktérium lenne ? Vagy valami komolyabb ? Válaszokat előre is köszönöm !

#csípés #baktérium #ondó vezeték
2016. dec. 26. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Házi orvoshoz vagy urologushoz mentél? Nem mindegy. Én elösször házidokihoz mentem hasonló panaszokkal, de ugyanezt mondta. Aztán elmentem urologushoz aki megvizsgált, ultrahang és hasonlók majd megmondta, hogy egy felfázást kaptam be, egy enyhe gyulladás féleséget. Kaptam antibiotikumot és már most (10 nap után) jobb. Úgyhogy nem mindegy ki vizsgál. És ne higyj szerintem annak aki azt mondja semmi bajod, mert ha semmi bajod, nem szabadna fájnia semminek.
2016. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod , remélem én is kapok majd az ultrahang után egy kis antibiotikumot és rendben leszek. Urológushoz mentem .
2016. dec. 29. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!