Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbáltam, és magömlés...

Maszturbáltam, és magömlés után észrevettem, hogy a péniszem jobb oldalán teljesen kidagadt az ér. Nem volt fájdalmas, de frászt kaptam tőle. Mi volt ennek az oka?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Csak mert természetes hogy látszik az erezet, főleg merevedés esetén amikor eleve jobban igénybe van véve az érhálózat azon a területen, főleg maszturbáció közben/után amikor még valamilyen nyomást is helyezel rá a kezeddel.


Ez amúgy nem kóros/veszélyes/káros/betegség, és vissza is áll a normál állapotra egy idő után.

2017. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

28, de eddig ENNYIRE még SOSEM dagadt ki. Mintha kia kart volna robbanni. Eddig mindig csak a péniszem végénél láttam, most pedig a teljes hosszában! Máskülönben nem tennék fel kérdést.

Nemrég volt egy mellékheregyulladásom, és még mennem kell nemsokára urológiára kivizsgáltatni magamat. Ezért kérdeztem meg.

2017. ápr. 9. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

Máskor ilyen magas izgalmi fokot még nem értél el .

A vérnyomás duzzasztja ki az ereket .

2017. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tehát normális?

Mint írtam, mostanában jegelek. De akkor nem a másik problémámnak valamilyen felülfertőzése okozta?

2017. ápr. 9. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!