Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon izzadtam a nemiszervemn...

Tuzy Pál kérdése:

Nagyon izzadtam a nemiszervemnél és befújtam dezopdorral . Utána nagyon mart a golyóimnál . Ugye most nem fog történni semmi?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 10. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Sose fújj alkoholos dezodort a farkad közelébe se. Mázlid volt, hogy nem ment a fitymádra, vagy a makkodra, mert sírva fakadtál volna. :D
2017. ápr. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

-.-"



Nem,nem lesz.

Előfordulhat allergiás reakció de elmúlik idővel...

De most komolyan alkoholos szart mi az istennek fújsz ilyen területre?

Jó hogy nem a szemedbe vagy a szádba fújod...

2017. ápr. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Sehol máshol nem izzadt, csak ott?

Megmosni. Erről nem hallottál még soha.?

2017. ápr. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Bármikor befujhatod alkoholissal is.Az alkohol fertőtlenit,és öli a gombákat is .Borotválkozásnál is csíp az alkoholos,és semmi problémát nem okoz .Ha igy izzadsz alul is ,ami normálisnak is számit,akkor használj hintőport.

Kevésbé fog izzadni,nem dörzsölődnek ki a combok .Napi egy reggeli bőven elég .Na most jöhet a 0 zás.Nem birnám ki ha nem így lenne .

2017. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lerohad a farkad.
2017. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!