Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kihagyó vagy nagyot dobbanó...

Kihagyó vagy nagyot dobbanó szív, mi a probléma?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan, hogy most olykor kihagy egyet a szivem vagy egy nagyobbat dobban, mert váratlanul jön és hiába teszem oda akezem mert ugyebár egy szivverés és kész. Régebben nagyon ritkán 2 hetente 1x-2x jelentkeett este, mostanában minden este vagy 2x-3x is, nagyon ritkán még nap közbe is érzem. Mi lehet a gond 16/F, nem dohányzok se kávézok, nem végzek aktivan sportot de szoktam elege mozogni, ami felér egy sportolással.
2017. ápr. 11. 16:05
 1/6 anonim válasza:
Hogyha mozogsz, és felmegy a pulzusod akkor is érzed vagy csak nyugalmi állapotban? Pulzus, vérnyomás rendben?
2017. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Háát, régen volt mérve utóljára a vérnyomássom, de nekem egy pcit magas a normális (úgy tudom ez emberenkét változik valakinek alapból nagyon magas, valakinek pedig ha anynira felmegy mint amennyi a másiknak normál már rosszul van) és inkább nyugalmi állapotban mikor este fekszek.
2017. ápr. 11. 22:07
 3/6 anonim válasza:
Ezek a tünetek utalhatnak mitralis prolapsusra ami azt jelenti, hogy a billentyűk nem zárnak tökéletesen. Gyakori és ártalmatlan betegség. De lehet sima kis ritmuszavar. Nem hinném, hogy komoly bajod van, de nem árt megnézetni.
2017. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindenféleképpen tervezek orvoshoz menni, csak gondoltam meghallgatom az emberek véleményét is, hogy vagy azt mondják nem muszáj sietni, vagyo, hogy azonnal menjek.

És köszi a választ :D

2017. ápr. 12. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek a magnéziumhiánya okozott ilyen tünetet.
2017. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A magnéziumhiányra vannak recept nélkül kapható vitaminok?
2017. ápr. 15. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!