Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 22 éves fiú hízni szeretne!...

22 éves fiú hízni szeretne! Milyen készítmények segíthetnék?

Figyelt kérdés
A páromról lenne szó, 22 éves 178 cm magas 68 kg. Alkatilag nagyon sovány, a szülei is ilyen testalkatúak, szóval örökletes nála ez. Edz is, remélve, hogy az segít izomra hízni. Az étvágya nagyon jó, de sajnos mégsem mennek fel a kilók rá, éppen ezért gondoltunk valami készítményre, gyógyszerre, ami segíthet. Hangsúlyozom: étvágya van, akár egy farkasnak, szóval nem étvágyhozó dolgok érdekelnének. Mit tanácsoltok?
2010. máj. 13. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
disznótoros,töpörtyű
2010. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én a sportot javasolnám, hacsak nincs egészségügyi akadálya.

PL. úszást, futást, biciklizést. Nagyon szép izomzat fejlődik tőle. Igaz nem gyorsan, viszont annál esztétikusabb lenne.

2010. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szia!

A következő honlapon találtok mindenféle táplálék kiegészítőt: [link]

Az a baj, ha nincs rajta plusz, hiába edz..Csak max szálkásodni fog és vékonyabb lesz... Lehet, h étvágya lesz, de többet éget így... Itt megtaláljátok hozzá a leírást is, h melyik mire jó. Mindenféle képen vmi táplálékkiegészítő por/shake kell... Gyógyszerezni NE gyógyszerezzetek!!! Ezek közül vmelyik biztos segíteni fog.

Üdv: Sz

2010. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én amikor aktívan boxoltam 180 cmhez volt annyi a versenysúlyom. Elég jól éreztem magam a bőrömbe.

Most 86 kiló vagyok és már fogyókúrán gondolkodom. Nincs rajtam zsír, mégis a feleségem azt mondja, hogy egy vadállat vagyok már.

2010. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hali!


A srác sztem úgy van jól, ahogy van. A testtömegindexe tökéletes, sz'al ha egészséges, nem kéne hozzátennie ehhez semmit, inkább fogadja el, hogy ilyen a testalkata, békéljen vele. Nemsokára úgyis kicsit "hasasabb" lesz, ráadásul önmagától.


Ismerek egy egypetéjű fiúikerpárt, majdnemhogy passzol a leírásod rájuk is. Aktívan sportoltak, de ők is hízni szerettek volna... ... ...nem ment.

Aztán amiután betöltötték a 23. életévüket, utána tűnt fel az egyikőjükön edzés után, hogy "pocakot eresztett". Nem nagyot, csak kissé lett pocakosabb... pedig mellette aktívan sportol, heti 3 edzés+1 meccs... mégis. Nevez7jük ezt sztem úm. "megemberesedésnek" is.

A néhány perccel idősebb bátyján rá egy fél évre tűnt fel inkább ugyanez a jelenség, pedig ő is uúgy sportol, mint az ikeröccse. Ők is ehetnek, amennyit csak akarnak... semmi pocak.... sz'al, ha nekik nem sikerült, sztem a barátodnak sem fog.


Kben is... mi az alapoka annak, hogy hízni akar? Csak azért, mert "kisujjvékony", vagy van más oka is... esetleg neked akar jobban tetszeni/te szeretnél igy kicsit több pocakot rajta látni?

A napi 3 főétkezés benne lega ebédkor főtt/sült étel fogyasztása nyugodt körülmények közt megvan nála?


Ha neadjisten... el lenne keseredve, hogy nem tud hízni, beszélgessetek sokat, és ne ezzel foglalkozzon! Annak örüljön, hogy egészséges!


Üdv: EE

2010. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én is vékony vagyok, szóval nem miattam :)

Nagyon vékonynak tartja a lábait, és úgy magát a felsőtestét is (holott izmos)... És nemcsak szerinte túlontúl sovány, hanem a környezete is ilyen visszajelzéseket ad.

2010. máj. 13. 16:47
 7/11 anonim válasza:

Heti 3 Hambi és Heti kettő chips!

Nálam bevált!

2010. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy bélférge van túlzott elszaporodásuk soványságot okoz
2010. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mcdonald's csodákra képes. finom és hízlaló. az más kérdés hogy érdekes alapanyagokból van..
2010. máj. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Továbbra is fenntartom a 16:27-ben foglalt véleményemet. A héten voltam kobakfűnyíráson, ahol várakozás közben láttam egyik egykori osztálytársamat, aki gyerekként elég vékony volt, alkatilag is, arcra is... most ő is megemberesedett, és már ő is elmúlt 23...


Sztem, ha zavarja, beszélgessetek sokat, a környezettel meg nem kell foglalkozni. Mondjátok azt nekik, hogy nem kell emiatt aggódni, hamarosan úgyis ez magától változni fog. Ki van ez találva... ;-)


De uez a helyzet nálatok, csajoknál is, csak nem tudom, ezt a ti esetetekben hogy hívják... talán "kinőiesedés"!? "beérés" (érett nő)? _ (o.O)


Üdv: EE

2010. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!