Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az urologus mit csinal?...

Az urologus mit csinal? Átlagos vizsgalaton? Le kell öltözni? Fiú vagyok, mit néz mire szamitsak? Aki volt irjon privatba is irhat?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 14. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy átlagos vizsgálat. Valami oka van, hogy odamész. Ezt kellene tudni, ez alapján lehetne megmondani, hogy mire készülj.

Ha mondjuk a prosztatádat akarja megvizsgálni valami miatt, akkor elképzelhető, hogy le kell vetkőzni, mert nem szájon át fogja csinálni.

2017. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Általánosan elmondható, hogy az alsónadrágodtól mindenképp meg kell szabadulnod. Aztán ha szerencséd van, a hátsó kaput nem kell nagyra tárni.
2017. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Alkalnassagi ra kell
2017. ápr. 14. 21:43
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Szabad tudni, hogy milyen munkakörhöz?
2017. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A munkaköri alkalmasságról a 33/1998 NM.rendelet szól, annak is az 1.sz. melléklete. Soha nem hallottam olyan munkakörről, ahová urológiai vizsgálat kellene.

Na mindegy, a történeted sántít.

Ha felfázásos tüneteid vannak, vagy vesetájéki fájdalmad, akkor nem kell levetkőzni, hanem kérnek egy vuzeletvizsgálatot.

Ha a pajtival vannak gondok, vagy a prosztatával, akkor bizony le kell vetkőzni. Utóbbi esetben meg is fogják szentségteleníteni az alfeled.

2017. ápr. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Hàny éves vagy?Milyen sulihoz kell?


Ha középiskolàs vagy (14-16 éves)akkor beszélget veled egy picit,aztán àt kell menni a vizsgáló ágyhoz,nadrágot,boxert bokàig lehúzod ágyra felfekszel,heréket megtapogatja,fitymát hátrahúza kb ennyi

2017. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerdan megyek en is, es parazok picit. Te mar voltal?
2017. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendészeti alkalmassági, nem? Heréket megtapogatja, és rectalisan megvizsgalja a prosztatád.
2017. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én is egy sima alkalmassági vizsgálat miatt mentem, prosztata vizsgálat itt is volt, mellette áttapogatta a heréket is.
2017. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
1 hete voltam, konkrét panaszom jelenleg nem volt, csak volt korábban, és gondoltam jobb ha megnézik.. Hát most átvizsgált teljesen, ultrahang.. aztán jött a támaszkodjon az ágyra mondat, és egy hirtelen határozott mozdulattal prosztatához fel. Nem fáj, csak kellemetlen kicsit. Na jó, picit fájt ahogy feszített.
2017. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!