Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem ébreszt fel a...

Miért nem ébreszt fel a kávé/energia ital?

Figyelt kérdés
Pulzusom is alig dobja fel,alapvetően 60-70 között szokott lenni,de van amikor lemegy 55-50 közöttire,először amikor lement nagyon rosszul voltam.Na alapvetően elég fáradékony vagyok,mivel olyan szakmát tanulok amit nem szeretek így szerintem ezért vagyok kimerült.Viszont a koffein tartalmú italok nem pörgetnek fel egyáltalán.Energia ital hatása csak annyi hogy egyszerre iszok nagy mennyiséget furán érzem magam,és 1-2 percig remegem ami el is múlik utána.Miért nem pörget fel ?
2017. ápr. 18. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szedsz egy multivitamint, elég folyadékot iszol és rendszeresen sportolsz (és persze, nincs szervi bajod), akkor nem leszel fáradékony.
2017. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát sportolás nálam ilyen erönléti gyakorlatok,de most igyekszek beiktatni,heti 3x1 óra úszást is.Halat,belsőségeket nem szoktam enni.
2017. ápr. 18. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!