Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen káros hatásai vannak...

Milyen káros hatásai vannak az energia ital fogyasztásnak?

Figyelt kérdés
Függő voltam :(. 4 műszakos munkarendben kialakúlt. Igazàból az ìz és a szertartás ami megszokott lett. Voltak időszakok amikor meg tudtam àllni volt amikor egy erős egy sima volt a napi adagom. 10 éve kezdtem főiskolàs időkben. Mostanra sokat romlott az egészségem. Sok màs tényező is szóba jöhet de ezt szeretném kivesézni.

2016. nov. 29. 08:22
 1/4 anonim válasza:
Főként a szívre van nagyon káros hatással!
2016. nov. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fogakra?? Emésztésre? Nekem ilyen problémàim lettek. Màr kezelt fogaim felrobbantak jóformàn. Savtúltengés enzimhiàny.
2016. nov. 29. 08:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy savat csinál, ahogy a többi üdítő is. Ha éhgyomorra is issza valaki pláne rossz, pl gyomorfekély kialakulásában is lehet része de egyik sem olyan dolog, amit te csakis az energiaitallal tudnál magyarázni de egyértelműen egészségtelen. Folyamatos műszakban dolgoztam egyébként én is, az se tesz jobbat, kicsinálja az embert hosszú távon. Max az alkoholtól tart távol egy hétvégi éjszakás műszak pl.
2016. nov. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogaknak meg ellenség a cukor, egyértelmű, az energiaitalban is van bőven.
2016. nov. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!