Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elszakadt a fitymafekem pedig...

Szebibá kérdése:

Elszakadt a fitymafekem pedig nem is maszturbalok erosen es nem is szoktam gyakran csak heti 2-3x Mi a teendő? 13f

Figyelt kérdés

Csak ~3 percig vérzett nagyon.

Azt olvastam hogy az a legjobb megoldas ha eltavolitjak a fitymafekemet.

Nincs esetleg valami egyszerubb megoldás?


2017. ápr. 19. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Én úgy tudom, hogy az egy nagyon egyszerű beavatkozás és nem félnék, én is gondolkozok rajta, hogy megcsináltatom pedig nekem csak bereped, és verezni is csak egyszer vérzett.

Szerintem egy idő után úgy is előjön majd.

2017. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobb ha elmész dokihoz, mert akkor utána nem lenne vele gondod. Mert most magától ki tudja, hogy gyógyul majd meg és könnyen lehet, hogy rosszabb lesz mint volt. :/
2017. ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Van hogy magától begyógyul a seb.Többen írták hogy az első sexuális aktusnál elszakadt a fékjük.


Alapból mindenre azt mondják egyszerű műtét,mondani egyszerű ,hisz nem az ő legnemesebb szervüket vagdossák meg,aztán nekik kell úgy hetekig közlekedni hogy sebes és nem épp kellemes a járás.Urológushoz (beutaló nem kell)érdemes lenne elmenni és ha műtétet javasol jobb szünidőre tervezni,akkor mégis csak otthon vagy már

2017. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!