Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Már minjárt 13leszek és még...

Már minjárt 13leszek és még nem volt magomlesem mikor várható, de amikor maszturbalok akkor jön egy kis adag?

Figyelt kérdés

#Férfiugy
2017. márc. 5. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell aggódnod még,hisz 14éves korodig kell "megjönnie" a magömlésnek. Ha betöltöd a 14et,és még mindig nem volt,akkor kell felkeresned egy dokit.
2017. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell mindenképpen "megjönnie" mint a lányoknál a vérzésnek. Én 14 leszek és még nekem sem volt:) Ha meg szoktál masztizni akkor még kissebb az esélye hogy lesz
2017. márc. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lassan tanulni fogtok az emberi testről,és ott a tanár ezt el fogja mondani,amit leírtam. 14éves kor felett már meg kell vizsgáltatni magad. #1
2017. márc. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Olvassátok, aztán értelmezzétek a kérdést.

A gyerek az éjszakai magömlést hiányolja, mert egyébként veri a farkát és el is élvez.

A kérdésére az a válasz, hogy éjszakai magömlése nincs mindenkinek, főleg nem annak, aki rendszeresen maszturbál.

2017. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem feltétlen az éjszakaira gondol, de majd nyilatkozik. :) Nekem annó volt úgy "orgazmusom" hogy semmi nem jött, illetve csak előváladék. Aztán idővel az is.

2017. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szervezetnek legkésőbb 16 éves korra kell spermát termelnie,ha addigra sem lenne spermád akkor endokrinológushoz kell fordulni.(hormonokkal foglalkozik)


Sokaknak csak szexuális együttlétkor,maszturbációkor távozik a péniszéből sperma!


Tehát nem mindenkinek van éjszakai,vagy spontán magömlése

(csak úgy)



Az nagyon jó jel hogy maszturbációkor némi váladékot tapasztalat,tehát serdülsz.


És eleve vannak későnérők,akiknek akár évekkel később lesz fanszőrük,spermájuk.Gyakran akik 12-15 évesen jóval alacsonyabbak a többieknél később érnek,gyakran a péniszük is kicsike,de amint elkezdenek megnyúlnak,magasabbak lesznek utolérik a kortársaikat fejlődésben

2017. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!