Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » SOS! Ha megvágom magam borotvá...

SOS! Ha megvágom magam borotvával, akkor mit tudok kitalálni, ha nem akarom elmondani hogy borotválkoztam, mit csináltam?

Figyelt kérdés
Azért nem akarom elmondani, mert tuti kiröhögnének hogy ilyen szerencsétlen vagyok. Milyen jó kifogást mondhatnék?
2017. ápr. 20. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Öhm... Nincs ebben semmi gáz, előfordul.
2017. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak csesztetni, de ez a legnagyobb problemad? Kit erdekel, hogy megvagtad magad. Barkivel elofordul, olyanokkal is akik 40 eve borotvalkoznak. Ne remegj ennyire masok velemenyen, ez egyaltalan nem szegyellnivalo. Inkabb tisztelendo, hogy foglalkozol a megjeleneseddel es nem szakmunkasbajusszal rohangalsz mint sok tizeneves srac.
2017. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ebben nincs semmi ciki.
2017. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Épp hazafele sétálás közben az utcán átszaladt egy bolhás rühes kiscica, de téged ez nem érdekelt mert nagyon cica mániás vagy ezért elkaptad és jól a nyakadhoz kaptad és cirógatni, simogatni kezdted. A macseknak több se kellett, azt hitte majd meg fojtod, ezért össze vissza karmolászott és fújt rád, de csak nem engedted el, mert cuki muki volt a kis bolháival együtt. Az első nyakra vitt karmolás volt az a pont amikor a földhöz vágtad, persze szerencsésen, mint mindig a macsek a talpára esett és boldogan szaladt tovább, hogy elengedte egy újabb mazochista és te is konstatáltad hogy "hülye macska". És mindenki ment dolgára.
2017. ápr. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!