Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj a mosása?

Miért fáj a mosása?

Figyelt kérdés

Már gyerekkoromban is azért hagytam abba a péniszem mosását, mert kegyetlenül fájt, amikor megérintettem az ujjammal bőrt. Mára idősebb fejjel láttam néhány cikket, és újra elkezdte mosni. De kegyetlenül fáj, amikor megérintem a bőrömet.. A törülközővel meg sem próbálom. És ez nem csak most van így.

Mindig ilyen volt a péniszem, de ugye nem hiányzik a fitymaszűkület.


2017. ápr. 21. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. A makkodról le tudod húzni a bőrt?

Nem vörös?

2017. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, és csak akkor fáj, amikor odateszem az ujjamat. Megpróbáltam vizet csepegtetni rá, de úgyis erősen irritálja az érintkezés.
2017. ápr. 21. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem is önkielégítesz?Csak azért kérdezem,mert akkor kiderült volna már,hogy kialakult-e már nálad a fitymaszűkület.
2017. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Önkielégítésnél nem húzom hátra. Minek?

Sajnos 17 vagyok, és még szűz. Így nem tudom, hogy szex közben milyen lenne.

2017. ápr. 21. 22:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem is húzod hátra,meg nem is tudod tisztán tartani?Nem bunkóságból kérdezem,de nem büdös?

Szexnél elég fura lesz ,ha úgy akarod betenni a hüvelybe,hogy nem húzod hátra a fitymád.

2017. ápr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem büdös. Csak fáj, ha víz éri.
2017. ápr. 21. 23:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Pedig szoktatni kellene az ingerekre. Kezdj el úgy játszani vele, hogy hátra húzod. Egy időután megszokja. Plusz minden nap mosd meg. Ha fáj, ha nem.

Így felnőtt korodra is fájhat és/vagy korai magömlésed lehet :(

2017. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már azon gondolkodom, hogy én mosom rosszul. De igazáhól csak megérintem a bőrt. Nem tudom, hogy ez valamilyen bőrbetegség-e?
2017. ápr. 23. 23:35
 9/9 A kérdező kommentje:
Más embernek is fáj?
2017. ápr. 23. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!