Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van itt bármilyen pénisznövelő eszközről/eljárásról?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nekem kicsi és vékony is (11/3,5), ezáltal kétségbe vagyok esve. Elkezdtem a jelq-t de nem túl hatásos, úgyhogy veszek mellé vmi eszközt csak nem tudom még mit válasszak? Pumpát, krémet..?

Ki mit próbált eddig mennyi ideig és mit ért el vele? Esetleg ha valaki tud erről aktív fórumot (akár angolul is) azt is megköszönném. 20/F



#méret #pumpa #Penisznövelés
2017. ápr. 22. 10:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Sajnos ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni,csak lehúzás az egész. Értelemszerűen ne egy olyan könnyűvérű elkényesztett p*csát válassz,aki ebből problémát fog csinálni.


Ha találsz egy olyan lányt,aki szeret (és már ugya miért ne találnál) akkor semmi hátrányod nem lesz belőle.


Nekem is csak olyan 13/4 körül van.


Szűz vagy még?

2017. ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Tartósan is meg lehet növelni, de csak a vastagságát és elég sokba kerül.
2017. ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 szamo77db ***** válasza:
Minden esetre bármit csinálsz, jól gondold meg. Végső esetben a péniszed is károsodhat. Ha majd egy lány szeretni fog, meggyőződésem, hogy nem méregeti a péniszed hosszát.
2017. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nekem nőként ez eleve nem kicsi, nem érdemes áldoznod ilyen lehúzásokra.
2017. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Szűz vagyok, aha.

De maga a tudat,hogy előző partnereinek 99%,hogy nagyobb volt már lelombozó, illetve folyton kétségek között lenni,hogy most elégedett-e vagy nem..szóval még ha más elis fogadna (ami nem hiszem,hogy mindenféle hiányérzet nélkül sikerülne) attól még magamat mindig nem tudom elfogadni.

Műtétről énis olvastam, de az oda beültetett zsír is felszivodik par év alatt nem? Illetve mégis mennyibe kerül?

2017. ápr. 22. 12:38
 6/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a partnernek nagyobb volt, de te meg jobban teljesítesz pl.
2017. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Még a gyógyszer kutatók nem találták fel erre ható anyagot

Amig lesznek olyanok akik hisznek ilyenben,addig jól gazdagitanak ebből élőket . Őket az sem érdekli,ha valakinek károsodása lesz ebből.Elérni nem lehet őket .Garanciát nem tudnak adni .

2017. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Így van. + a kisebb méretnek az is az előnye, hogy bármilyen pozíció fájdalommentesen kivitelezhető vele. Ne gondold, hogy a nagy az olyan öröm...
2017. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#7 de gondolom te sem próbáltad, csak ez a legelterjedtebb vélemény.

Am akkor mèg is mit tudnék csinálni? Így még előse merném venni..

2017. ápr. 22. 13:35
 10/22 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én viszont nem voltam rest elővenni egy vonalzót, és semmi kivetnivalót nem láttam az általad mondott méretben. Kezdő lánynál még nagy előny is lesz, hogy nem egy ágyúval törsz be. Az ügyességeden több múlik, mint a centiken.
2017. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!