Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jövő héten lágyéksérv műtétem...

Jövő héten lágyéksérv műtétem lesz. Mire számitsak?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy mégis mire számitsak a műtéttel kapcsolatban? Azt mondták több napot kell majd korházban lennem. Hányan leszünk egy korterembe? Elötte nap adnak beöntést is ez hogy zajlik pontosan? Milyen vizsgálatok lesznek még? Műtét után kellemetlen lesz tényleg az ébredés? Aki volt már ilyen műtéten az irjon! Köszönöm a válaszokat! (14/f)

2017. ápr. 22. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Engem műtöttek már, mással mondjuk, mert nő vagyok :) De valóban nem a legkellemesebb dolog. Az, hogy hányan lesztek egy szobában, nem tudni, de valószínű többen, lehet, h 4-5 fő is.

A műtétet valószínű, h altatásban végzik, ami után tök kómás leszel sokáig. Aludni fogsz rengeteget.

Van, akikre az altatás úgy hat, hogy hányingere és fejfájása is lesz, nekem ilyen nem volt. Viszont miután kitisztul a tudatot, jó pár napig, egy hétig nem lesz egy kellemes dolog. Mivel alhasi műtéted lesz (nekem is az volt, csak ugyebár női), így a mozgás mindenféle fajtája baromi nehéz lesz. Feküdni fogsz napokig, tök nehéz lesz még WC-re is kimenni. Az szinte biztos, hogy katétert is kapsz legalább 1-2 napig, h a pisi el tudjon távozni. Nekem ez nem fájt cseppet sem.

Szóval arra készülj, hogy egy hétig legalább tök kellemetlen lesz a dolog, de időről időre javul majd a helyzet.

Nekem kb 2 hét után rohamosan javult az állapotom. Mivel fiatal vagy, gyorsan fogsz regenerálódni. Az tuti, hogy nem kéjutazás, de ki lehet bírni :)

Szóval no para, kórházban jó kezekben leszel, otthon meg anyukád vigyáz majd rád :)

2017. ápr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az 1 es nincs tisztában ezzel műtéttel.

Ez egy megfélemlitő leirás volt.

Elmonhatom,fájdalma is alig lesz.Katéterről meg hallani sem fog .

Nagyot fejlődött az orvosi tudomány ezen a területen is .

2017. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tul vagy rajta? Ha nem, tudok meselni, 3x volt lagyekserv mutetem.
2017. máj. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!