Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek a csíkok mik? Hogy lehet...

Ezek a csíkok mik? Hogy lehet kezelni? Egészséges ez?

Figyelt kérdés
[link]
2017. ápr. 23. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hirtelen lefogytál?Pontosan hol vannak?
2017. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A vállamon vannak, és 80kg vagyok 173cm.
2017. ápr. 23. 21:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem fogytam le.
2017. ápr. 23. 21:18
 4/8 anonim válasza:
Csak itt van ilyen? És mióta?
2017. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pár hónapja a bal vállamon.
2017. ápr. 23. 22:14
 6/8 anonim válasza:
Nem súlyzóztál valamkor és esetleg nem csökkent később az izomtömeged? Esetleg nem használtál steroidot? Ezek striáknak tűnnek,ami a hirtelen testsúlyváltozás, tömegcsökkenés miatt alakulnak ki a legtöbbször. Mondjuk furcsa az,hogy csak itt a bal válladon van. Ha semmi ilyen változás nem volt,akkor érdemes lenne elmenni orvoshoz,,mert endokrin betegségre is utalhat.
2017. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És mi az az endokrin betegség? Csak fekvőztem, semmi súlyzó vagy szteroid.
2017. ápr. 24. 06:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Stirák, hirtelen nőttél, erősödtél vagy híztál és a bőröd nem tudott olyan gyorsan nyúlni, ezért ezek tulajdonképpen kis szakadások. Elhalványul, alig láthatóra, de nem fog soha elmúlni. Semmit nem kell csinálni vele.
2017. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!