Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Higiéniai és egészségügyi...

Rentka Gábor kérdése:

Higiéniai és egészségügyi szempontból tervezem a körülmetélésem Miskolcon. Mit tegyek, hogy elérjem?

Figyelt kérdés
A fitymafék repedése és gyulladása az indokom. Másik, hogy a fityma szex közben is visszacsúszik. Voltam urológián, de körülmetélés helyett kenőcsöt kaptam. Ez nem szívódik fel, és a seb is változatlan. A körülmetélésnek utánanéztem, tehát tudom, mire vállalkozom.

2017. ápr. 25. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
És a problémádat nem oldaná meg csak a fitymafék eltávolítása?
2017. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

keresel egy urológiai rendelést a kórházban.


És ott megcsinálják.

2017. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Nem gondolom hogy ez lenne a valós indok erre,nem véletlent írt a doki kenőcsöt .De a te dolgod,te döntesz,ha elmultál 18 éves.Ha nem akkor a szülő döntése a mérvadó.

A területileg illetékes urológián kell erre jelentkezni,itt időpontot adnak a műtétre .A többi más lehetőség mind fizetős már .

2017. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok. A fitymafék alatt egy nyirokcsomó duzzanat is van, ami zavaró, ha például keresztbe tett lábbal ülök (tehát nyomásra fáj). A másik csomó az ágyékrészem bal oldalán van, ami már a mozgásban is zavar. Ez pont a csecsemő koromban történt vízsérv műtéti heg alatt van. Az előbbi csomó és a repedés miatt fájdalom nélkül nem tudom hátrahúzni a fitymát. Ha sikerül is, bevérzik. Tehát a kenőcs csak enyhítette a viszketést és fájdalmat, azon kívül a csomóra nem hat.
2017. ápr. 27. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!