Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszér tágulat, lilás...

Herevisszér tágulat, lilás elszíneződés a herezacskó bal oldalán, vérzés? (hozzáértők válaszát váron, lehetőleg egészségügyi dolgozók vagy aki ért hozzá, Többi lent)

Figyelt kérdés
Kb 10 éve van baloldali herevisszér tágulatom, az utóbbi 2 hónapban tapasztaltam hogy lilás elszíneződés tapasztalható a bal oldalon a herezacskón, pár alkalommal a jobb oldalon is előfordult. Mostanában már szinte naponta jelentkezik ez. Én úgy gondolom hogy vér ami "átszivárog" a bőrön. Illetve a baloldali mellékherém mintha nagyobb lenne, a bal herém tapintata megváltozott az utóbbi időben, kisebb lett,"puhább" a tapintata. Félek hogy rák... jó lenne valaki aki esetleg tud valami biztatót mondani. Urológián voltam időpontra, kb 1 hónapot vártam rá, recepciós kérdezte is hogy mivel kapcsolatban, de ezek szerint nem tudta hogy nem az urológiára tartozik mert adott beutalót, de potyára mentem. utána kértem szintén ugyan oda csak az andrológiára beutalót ahova majd lassan most már megyek. Urológus nem mondott semmit erre a lilás/feketés elszíneződésre semmit, csak annyit hogy akkor kell menni amikor ezt tapasztalom. Időpontot kell kérni nem tudok akkor menni amikor akarok, Semmelweis egyetem urológiája ill andrológiája Budapesten az üllői úton. Köszönöm előre is a válaszokat.
2016. okt. 23. 02:04
 1/5 A kérdező kommentje:
időpontot kértem nem beutalót, csak elírtam!
2016. okt. 23. 02:06
 2/5 anonim ***** válasza:
A X. kerületben bármikor fogadnak az SZTK-ban, időpont nélkül.
2016. okt. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kisebb es puhabb lett. Most a heten megyek en is. Remelem rendbe jossz te is.!
2016. okt. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A XX.kerületi SZTK-ban is fogadnak illetve a Dél-pesti kórházban is de urológia és nem andrológia. Andrológus havonta kb 1x van a kórházban. Illetve időpontom volt a semmelweis egyetem urológiájára kérdezték is hogy mivel kapcsolatban mondtam hogy herevisszér tágulat és adtak időpontot. De potyára mentem ott ültem fél napot és kiderült hogy andrológiára tartozik, orvos azért megvizsgált, de annyit mondott kisfokú varicocele még mindig...amit nem igazán értek amikor rendszeresen fáj, már szinte naponta illetve ez a vér szerű feketés folt a bal oldalon is már szinte napi szintű. 08.30.-án voltam az urológián akkor rögtön kértem is időpontot ugyan oda csak az andrológiára, 2016.10.26. Szerdán megyek csak azért feltettem a kérdést hátha tud valaki valamit mondani ezzel a feketés folttal kapcsolatban. Sehol nem találok hasonló panaszt a neten...félek hogy már rákos vagyok. 10 év alatt 3x voltam urológián (évente 1x kellett volna kontrollra menni) egyszer voltam 2006ban akkor derült ki utána 2010 ben meg most 2016.08.30.-án mindig azt mondják kisfokú csak azt nem értem hogy akkor mitől "vérzik"?! Nem vagyok orvos de szerintem egy UH azért nem ártana legalább.Meg azt mondta az orvos hogy akkor kell menni amikor ezt a feketés foltot tapasztalom, nyilván előtte letusolok mielőtt orvoshoz megyek és le tudom mosni ezt a feketés foltot a herezacskómról, én vérnek gondolom,de egy UH-n többet látnának szerintem.
2016. okt. 23. 11:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem te is rendbe jössz. Csak kisebb és puhább lett vagy neked is van herevisszér tágulatod? Majd írj hogy mit mondtak érdekelne.
2016. okt. 23. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!