Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet fitymával a makkon...

Lehet fitymával a makkon szexelni?

Figyelt kérdés
Nagyon hülye kérdésnek hangzik, de ha belegondolunk, talán mégsem az. Nem értem pl, hogy akinek rövid fékje van, vagy olyan fitymaszűkülete, hogy egyáltalán nem húzódik hátra merev állapotban a fityma, az tud-e esetleg szexelni? Mi a helyzet az orális kielégítéssel?

2017. ápr. 30. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Háát... Orális szexnél nem tudom, hogy az illető érez-e valamit egyáltalán, meg szex közben is, hogyan mozog a fityma akkor, mi ingerli a makkot?

Másrészt viszont, gondolom a középkorban is volt valakinek ilyenje, és mégis lett gyerek...

2017. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pont erre gondoltam én is:D Csak tényleg nem tudom, hogy együttlét során fájdalmas lehet-e, ha nem tud visszahúzódni.
2017. ápr. 30. 20:31
 3/12 anonim ***** válasza:

Bocs,a nemi szerv tele van érző idegvégződésekkel.

A legfontosabb rész,pont a makk alatti területen van .

Lehet igy is, ha kibirod közben a bőr feszülését .

A fityma szükületet elsődlegesen nem a jó szex elérése miatt szüntetik meg,hanem az utódnemzés miatt .

2017. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy akinek fitymaszűkülete van, annak gyakran makkérzékenysége. Ilyenkor mi történik szex közben? Ha egyáltalán lehet így szexelni.
2017. ápr. 30. 21:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nem érzel sokmindent így nem tudod annyira élvezni sem.
2017. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Fájdalom tehát nincs?
2017. máj. 1. 12:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Ha csak belegondolsz, hogy egy feszülő bőrrel takart hímvesszőbe beleül valaki...
2017. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És óvszer használata esetén?
2017. máj. 1. 20:53
 9/12 Milkaboys19 válasza:
Menny urológushoz!
2017. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor már az is fájna, ha merev. Pedig nem fáj. Szóval lehet. Ha a p.nci nedves, amúgy is csúszkál a bőrön és nem akarja hátrébb tolni.
2017. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!