Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van itt valamilyen probléma? :S

Van itt valamilyen probléma? :S

Figyelt kérdés

Van itt vmi probléma?


12/f


[link]


2010. máj. 15. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:

fuj b*zdmeg xd


jóh bocsi, nemtudom mire gondolsz, mi lenne a probléma?:D mondj valamit, hogy mivel nem vagy megelégedve vagy ilyesmi :D így mise tudunk segíteni.

2010. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úristen... XD
2010. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ennyire tudtam hátrahuzni :D
2010. máj. 15. 11:07
 4/9 anonim ***** válasza:
júj de kicsi xD
2010. máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hagyjad már szegényt, még csak 12 éves. Am. nekem is ezvolt, hogy mikor merevedésem volt, nem tudtam rendesen hátrahúzni a fitymát. Sajnos ez műtétet igényelt, deh azóta nincs okom panaszra ;) Ezt úgyhívják fitymaszűkület. Álatlában kis korban alakul ki (1-2-3 évesen) deh vannak olyanok, akiknek csak nagyobb korukban. Kérd meg apukádat/anyukádat, hogy vigyen el egy urológushoz. Akármilyen gáz is erről beszélni, a te érdekedben.
2010. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

11:08

Honnan tudod mekkora? Kb. 2 centi után eltakarta a kezem :D


11:11

aham én is erre számitottam, köszi, csak arra tippeltem hogy számit a kor. és lehet nagyobb korban ez más lesz.

2010. máj. 15. 11:41
 7/9 anonim ***** válasza:

ha csak ennyire tudod hátrahúzni, az nem jó

a vége is piros

mutasd meg dokinak

2010. máj. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem számt a kor

ha most nem emgy, később sem

lemehetsz vele a gyerekorvoshoz is

2010. máj. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na végre, így kellene feltennie minden kérdezőnek a kérdését. Van mit látni, többé-kevésbé pontosan lehet válaszolni.

Szerintem teljesen normális minden, nem látom hogy feszülne a fitymád a makkodon. Maszizz amikor jólesik, víz alatt, vagy ha ennyire "nedves" vagy, mint ahogy a képen is látszik, akár víz nélkül is. Ha 1-2 év alatt nem tágul ki megfelelő méretre, akkor doki, és "műtét", de ez nem az a tipikus fitymaszűkület, ami azonnali orvosi beavatkozást igényel.

2010. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!