Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nektek hány évesen volt...

Nektek hány évesen volt magömlésetek?

Figyelt kérdés
Hány évesen volt magömlésetek?

2017. máj. 1. 17:29
 1/10 anonim válasza:
13
2017. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez nem olyan mint a menstruáció... Gondolom spontán magömlésre gondolsz. Előbb elkezdtem maszturbálni, mint hogy lehetett volna.
2017. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szamo77db ***** válasza:
51%
Pont így voltam én is, mint a 2-es válaszoló. Jól esett dörzsölgetni, aztán egyszer bumm! Szerencsére egyedül voltam otthon. 12 és fél éves voltam.
2017. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy minden tiszta legyen ÉJSZAKAI magömlésre gondolok :) Ha nem verem ki,akkor nekem is lesz éjszakai magömlésem?
2017. máj. 1. 17:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha megállod, hogy nem vered ki napokig megtörténhet veled is.
2017. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem vered ki, nagyobb rá az esély, mint rendszeres maszturbáció mellett. De nincs jelentősége, hogy volt-e éjszaka is vagy nem.
2017. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Némi fogalom zavar van itt.Más az első elélvezés,amikor csak pár átlátszó ragacsos nedv jelenik meg .A magömlés fogalma egészen mást takar,sőt tovább megyek,még ekkor sem biztos,hogy ivarérett a fiatal .
2017. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kb. 13-14 éves korom között volt először. De ez nem törvényszerű. Van, akinél hamarabb, és van olyan, akinél csak később jelentkezik.
2017. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

13

16/f

2017. máj. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Koránérő voltam,12 éves korom előtt kb 2 hónappal.


De örülj neki ha nincs éjszakai magömlésed,mert reggel nem arra ébredsz hogy csupa ragacs a gatyád,aztán sutyomba el kell a nyomokat tüntetni,boxert kimosni hogy otthon más ne vegye észre(az nem mindenkinek van,főleg ha rendszeresen maszturbál)

2017. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!