Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület sürgős segítség?

Fitymaszűkület sürgős segítség?

Figyelt kérdés

Több éve fennálló fitymaszűkületem van. Sokáig azt hittem, hogy ez így normális (még fiatal vagyok). És nem igazán érdekelt, mert nem éltem nemi életet...


Most próbálom házilag megoldani, és ha nem sikerül, akkor orvos, mert már gondot jelent.


A lényeg, hogy most hátrahúztam, és nem tudtam visszahúzni, mert összegyűrődött a bőr annyira, hogy nem ment vissza. Nagyon megijedtem, mert ugyebár elég érzékeny így és fájt. Aztán végül nehezen sikerült.


Nos, ez nem lehet, hogy fitymafék? Illetve ha szűkület, akkor ha mindennap húzogatom, akkor ez így megoldódhat, és "kisimulhat" a bőr?


Köszönöm.


2017. máj. 2. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
menj orvoshoz!
2017. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! más tud egyebet javasolni?
2017. máj. 2. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ha rövid a fitymaféked,akkor az így néz ki.


Menj el urológushoz,ad neked rá krémet,amivel meleg vízben tágíthatod a fitymád.Szárazon ne próbálkozz nagyon mert berepedhet.

2017. máj. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtad visszahúzni, nem valószínű, hogy a fitymaféked az oka. Ne otthon kísérletezz ezzel! Nem érdemes kockáztatni, mert a végén parafimózisod lesz! Fordulj urológushoz!
2017. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2017. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Basszus. Ha nem ment volna vissza, mehettem volna orvoshoz.


Amúgy rendesen kétségbe estem, az biztos.

2017. máj. 2. 23:10
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Ezért ne egymagad próbálkozz, ne is az orvosnál kezdj! Kérd ki hozzáértő tanácsadó véleményét, és csak utána csinálj bármit is az ő javaslata alapján, magadtól semmit, mert nem értesz hozzá! Orvoshoz se, mert sok a visszaélés ott ebben a témában! Meg senki nem így születik hogy ért hozzá és a helyes utat magadtól nem fogod megtalálni. Ezért cselekedj megfontoltan, és kérj szakértő segítséget!
2017. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

14 éves kortól már egyedül is elmehetsz urológushoz,beutaló nem kell,a legtöbb esetben az orvos férfi,tb kártyát,személyit kell vinni.Menj el urológushoz, lehet írna fel krémet.


A te esetedben az a baj hogy nem lehet azzal játszani hogy a fitymádat nem lehetett visszahúzni,abb9l komoly baj akár metélés is lehet.

2017. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!