Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kezdek aggodhatni hogy komolya...

Kezdek aggodhatni hogy komolyab a baj?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 hete édesapámnak voltak hugyuti gondjai. Egyatalán nem birt vizelni nagyon fájt neki. Kapott rá antibiotikumot és 2 nap alatt rendbe hozta. Nah hát én is elkaptam de nekem csak ilyen égő érzés van allandoan. Kb 1 hete kínoz, pisiléskor sem fáj úgy, folyamatosan ég. Voltam orvosnál, felirta ugyan azt amit ö kapott csak nem 2 dobozzal. Már ki is végeztem első dobozt de semmi javulást nem tapasztalok. Soksz iszom napi 3 liter megvan, gyógyteát iszom, tőzegáfonyát szedek, valami t elkezdtem kenni candibenével is. Sajnos tovabbra sem javul. Ötletek ? Tervezek visszamenni orvoshoz csak nem tudom, mire számithatok.

2017. máj. 8. 08:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok hibaért, gagyi telefonrol irok és néha nem érzékel.
2017. máj. 8. 08:18
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy beszedjem a másik dobozt és aztán menjek vissza az orvoshoz ? Mert első doboz semmi javulást nem eredményezett.
2017. máj. 8. 08:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szedd be a másik dobozt is!
2017. máj. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, remélem most már csak használ valamit...elég bosszantó ez az égető dolog, nehezen alszom tőle. Úgy gondolom 25 éves létemre ilyen gondjaimnak nem kéne hogy legyenek. Volt már felfázásos dolgom de az közel sem volt ilyen rossz.
2017. máj. 8. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez az a dolog,amikor a doki a rutinjára hagyatkozott.

A doki nagyon jól tudja,ahány beteg,annyi eset .

Neki nem számit milyen drágák a gyógyszerek.Néha még rá is játszanak az orvos látogatókkal .Amilyet ők ajánlanak,azt írogatják fel.Mindenkinek meg van ebből a mellékese .

Az lett volna az igazi,elküld laborba vizelet vizsgálatra,és tenyésszék ki azt a baktériumot ami ezt okozza .

Itt azután közlik azt is,mely gyógyszerek hatásosak rá .

Nálam sem volt javulás addig,csak gyógyszer cserék,amig a leirtak nem történtek meg .

Vissza kell menni,és sajnos mondani,minden gyógyszert nem szeretnék kipróbálni .

nem

2017. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!