Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemre a Baba tusfürdő jó?

A péniszemre a Baba tusfürdő jó?

Figyelt kérdés
Vagy valami speciálisat kell hasznalni?
2017. máj. 10. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ennél jobbat nem találsz rá .
2017. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
A Baba tusfürdők összetevői sajnos semmiben nem különböznek egy más márkáétól.
2017. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A baba ápolási termékek ellenőrzés alatt állnak .Nem tartalmazhat olyan alkotó részt,ami a bőrt irritálja ,kiszárithatja .Nem véletlenül készül ez párnapos csecsemők részére is .
2017. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

#3.! Kedves "nemcsúnya" professzor úr! Ez a válasz megint csak okoskodás. A Baba márkanév nem kisbabáknak való termékeket takar. A család minden tagjának való. Én a kisgyerekeknek semmiként nem ajánlom.

Kérdezőnek válaszolom, hogy jó a péniszedre amennyiben nem érzed úgy, hogy kiszárítja, vagy irritálja a makk, vagy a fityma bőrét.

2017. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

#4 Végre valaki,aki nem agymosott..

#3 Az összetevőket azért nézd meg ,ha alkalmad lesz rá.

2017. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a kérdésre válaszoltam,mondtam véleményt.Jó lenne ha mások is ezt tennék .
2017. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Igen, ezt mindig mondod, csak sosem teszed, kedves profkodó! A másokat privátban való zaklatásaid, letámadásaid mindezt csak még jobban alá támasztják!


A baba termékeket én speciel amúgy szeretem, gyereknél viszont próbálni kell! Ha nem allergiás a kicsi bőre rá, akkor lehet nyugodtan használni. Ugyanígy csináld a péniszednél is. De egyébként a kérdésedből egyáltalán nem derül az ki, mi miatt érdekel ez, mi a baja a péniszednek? Korod?

2017. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szamo77db ***** válasza:
72%
Szerintem használhatod.
2017. máj. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szamo77db ***** válasza:
Én hajmosáshoz Baba sampont használok.
2017. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én allergiás vagyok a Baba tusfürdőre, viszketek tőle mintha rühös lennék, nem is használom ezt a márkát. A szappan változatot sem szeretem.
2017. júl. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!